جمعه 4 مهر 1399   10:21:17
اخبار نیروی هوایی
طرح مشاوره تصویری آنلاین در بیمارستان بعثت نهاجا راه اندازی شد
طرح مشاوره تصویری آنلاین دکتر شهید رستم پور با مشارکت اداره بهداشت نهاجا و همکاری اپلیکیشن دکتر مایکو در بیمارستان بعثت نهاجا راه اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، طرح مشاوره رایگان پزشکی، پیراپزشکی و روانشناسی تصویری آنلاین دکتر شهید مصطفی رستم پور با مشارکت اداره بهداشت، امداد و درمان نهاجا و با همکاری اپلیکیشن دکتر مایکو و همیاری بیمارستان شهدای تجریش و با حضور دکتر آجری همسر این شهید والامقام در بیمارستان بعثت نهاجا راه اندازی شد.
سرهنگ شهروز ناصری رییس اداره بهداشت، امداد و درمان نهاجا در این باره اظهار کرد: نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بواسطه داشتن مراکز درمانی متعدد در نقاط مختلف کشور و سرآمد آن بیمارستان ۶۰۰ تختخوابی بعثت و بهرمندی از پزشکان متخصص و فوق تخصص ،پیراپزشکان و کارشناسان بهداشت باتجربه، با همکاری شرکت دانش بنیان فناوری های متین آسمان پارس، بستری نرم افزاری با عنوان «دکتر مایکو» را فراهم کرده اند تا بیماران بتوانند از راه دور و از طریق فضای مجازی با پزشکان، پیراپزشکان و روان شناسان موردنظرشان بصورت تصویری و صوتی صحبت کنند و مشاوره کاملا رایگان بگیرند.
رعایت فاصله گذاری اجتماعی و عدم مراجعه حضوری به پزشک، توزیع عادلانه منابع درمانی بین بیماران، پزشکان و متولیان سلامت به ویژه در مناطق محروم، برخورداری تمام افراد جامعه از کم هزینه ترین و با کیفیت ترین خدمات درمانی در هرمکان و زمان و برقراری عدالت اجتماعی از اهداف این طرح عنوان شده است.
گفتنی است پزشکان، ماماها و مشاوران علاقه مند به شرکت در این طرح می توانند با شماره تلفن ۰۲۱۳۹۹۵۴۱۰۷ طرح و برنامه ابهاد تماس بگیرند و از جزئیات ثبت نام مطلع شوند؛ همچنین دریافت رایگان نرم افزار «دکتر مایکو» از پایگاه اینترنتی www.drmyco.ir  و اپلیکیشن «کافه بازار» امکان پذیر است.
 
امتیاز دهی