اخبار نیروی هوایی
استاد رجبی دوانی
1398/4/30 يكشنبه استاد «رجبی‎دوانی» در پایگاه شهید نوژه همدان: نقش نیروی هوایی در توفیقات انقلاب انکارناپذیر است

معاون پژوهشی دانشکده علوم اجتماعی و استادیار دانشگاه جامع امام حسین (ع)، نقش نیروی هوایی را در اثبات حقانیت انقلاب اسلامی ایران، و 8 سال دفاع مقدس انکار ناپذیر عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی نهاجا؛ مراسم سخنرانی استاد محمدحسین رجبی دوانی معاون پژوهشی دانشکده علوم اجتماعی و استادیار دانشگاه جامع امام حسین (ع)، با حضور امیر سرتیپ دوم خلبان رضا خدایی فرمانده پایگاه هوایی شهید نوژه همدان، کارکنان پایور و خانواده ها با موضوعات تاریخ اسلام و الگوپذیری از سیره پیامبر اکرم (ص) دراین یکان برگزار شد.

در این مراسم، استاد رجبی دوانی با اشاره به وقایع صدر اسلام، عنوان نمود: اهمیت دفاع از امنیت سرزمین اسلام به قدری است که پیامبر اعظم (ص) وقتی در مدینه حکومت تشکیل داد، اولین موضوعی که بدان اهتمام ورزید، مقوله تشکیل قوات دفاعی بود؛ چراکه آن حضرت بر این باور بود که چون اسلام دشمنان فراوان دارد، همگان باید برای دفاع از آن مهیا و بسیج شوند.

این استاد دانشگاه با اشاره به نقش نیروی هوایی در پیروزی انقلاب و وقایع 40 سال اخیر، خاطر نشان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی نشان داد که حق همواره بر باطل چیره خواهد بود؛ در عین حال نقش نیروی هوایی در اثبات حقانیت انقلاب اسلامی ایران، چه در پیروزی نهضت و بیعت با امام خمینی (ره) و چه در حماسه آفرینی های نهاجا در 8 سال دفاع مقدس انکار ناپذیر است.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ