اخبار نیروی هوایی
مراسم شهید فتاحی
1397/6/15 پنجشنبه مراسم بزرگداشت شهادت سرتیپ دوم خلبان فتاحی در ستاد نهاجا برگزار شد

مراسم بزرگداشت شهادت امیر سرتیپ دوم خلبان فتاحی با حضور فرماندهان و کارکنان نیروی های مسلح در ستاد نهاجا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، حجت الاسلام و المسلمین مجاهدی رئیس واحد روحانیت اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش در مراسم شهادت امیر سرتیپ دوم خلبان منوچهر فتاحی که با حضور امیرسرتیپ خلبان حمید واحدی جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش و امیر سرتیپ مهدی هادیان معاون هماهنگ کننده نهاجا، و سایر نیروهای مسلح در ستاد نیروی هوایی برگزار شد گفت:شهدا شمع محفل بشریت هستند، خود می سوزند ولی یک نورانیت ارزشمند به جامعه می دهند.

ویبا اشاره به جایگاه رفیع شهید در نزد خداوند اظهار داشت:آیات و روایات متعدد در خصوص مقام و منزلت شهید و همچنین زنده بودن شهید وجود دارد که بیانگر جایگاه رفیع این عزیزان است.
 


حجت الاسلام مجاهدی افزود: شهدا یکی از عزیزترین انسان ها در بین مسلمانان هستند و از جایگاه ویژه ای در بین آنها برخوردارند، از این رو شهدا با آگاهی کامل از فرامین الهی برای حفظ شعائر دین جان خود را نثار می کنند.

رئیس واحد روحانیت اداره عقیدتی سیاسی نهاجا با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بیان داشت: حضور شما عزیزان در این محفل عبادت است و حضرت آیت الله خامنه‌ای در این خصوص فرمودند که زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست.

وی در پایان با بیان اینکه قطره‌ قطره خون شهدا برای جامعه پیام دارد عنوان کرد: شهدا برای ما الگو هستند و ما باید اخلاق و رفتاراین عزیزان را  سرلوحه زندگی خود قرار دهیم. 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ