اخبار نیروی هوایی
تبریک حاجی زاده به شاه صفی
1397/6/11 يكشنبه پیام تبریک فرمانده نیروی هوافضای سپاه به امیر سرتیپ شاه صفی


سردار حاجی زاده در پیامی، دریافت نشان "نصر" توسط امیر سرتیپ خلبان شاه صفی، از سوی فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) را تبریک گفت
.

به گزارش روابط عمومی نهاجا؛ در پی اعطای نشان "نصر" از سوی فرماندهی معظم کل قوا (مدظله‌العالی) به امیر سرتیپ خلبان حسن شاه صفی ، سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه  در پیامی دریافت این نشان ارزشمند را به وی تبریک گفت.

متن پیام سردار حاجی زاده به این شرح است
:


بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند امیر سرتیپ خلبان حسن شاه صفی

 با سلام و تحیات 

اعطای نشان" نصر" از سوی فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی)به جنابعالی که نماد لیاقت، شایستگی، توانمندی و موفقیت های آن برادر عزیز در انجام مسئولیت های خطیر و حساس محوله است را تبریک و تهنیت عرض می کنم.

 بدون شک دریافت این نشان ارزشمند محصول سوابق درخشان و افتخارآمیز و خدمات متعهدانه، خالصانه و دلسوزانه ی آن رزمنده دلاور در ارتقای توان و آمادگی های رزمی و نیزهمت در پرورش و تربیت نیروی انسانی با ایمان ،کارآمد وانقلابی در یک دهه فرماندهی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران  می باشد.

با تبریک این رخداد مبارک ، تداوم توفیقات  جنابعالی درخدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت عنایات حضرت ولیعصر (عج) و تبعیت از فرامین فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه ای عزیز(مد ظله العالی) را از پیشگاه خداوند متعال مسئلت دارم.


سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده 

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ