اخبار نیروی هوایی
حاج اقا قاضی
1397/6/11 يكشنبه با حضور حجت الاسلام والمسلمین قاضی؛ افتتاحیه هجدهمین دوره مسابقات قرآن کریم خواهران شاغل و خانواده های کارکنان آجا برگزار شد


مراسم افتتاحیه هجدهمین دوره مسابقات قرآن کریم خواهران شاغل و خانواده های کارکنان آجا به میزبانی نیروی هوایی ارتش در سالن همایش های شهید واعظی هتل نهاجا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش در ابتدای این مراسم با بیان اینکه عمل به قرآن موجب افزایش معرفت الهی می‌شود گفت: همنشینی با قرآن و گوش جان سپردن به نوای آن، معرفت و بصیرت انسان را بالا می برد و سبب می‌شود که انسان از آیات دلنواز بهره گیرد و در فضای عطرآگین قرآنی نفس بکشد.

وی افزود: قرآن برترین و کامل ترین کتاب هدایت در زندگی بشر است و عمل به دستورات این کتاب آسمانی، سبب افزایش تقوا و ایمان در فرد و جامعه می شود.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا خاطرنشان کرد: بهترین افراد جامعه کسانی هستند که قرآن می آموزند و قرآن را به دیگران یاد می دهند و به دستورات این کتاب الهی عمل می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین قاضی ضمن ابراز امیدواری از برگزاری این دوره از مسابقات اظهار داشت: برپایی مسابقات قرآنی موجب می‌شود که قرآن از مهجوریت خارج شود و امیدواریم بتوانیم در ترویج انس بیشتر با کلام الهی گام مهمی برداریم.

در ادامه سرهنگ مهدی میدانی مدیر مرکز قرآن، عترت و نماز سازمان عقیدتی سیاسی ارتش عنوان کرد: این دوره از مسابقات به مدت سه روز به میزبانی اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش در حال برگزاری است و بیش از 500 نفر از بانوان شاغل، همسران و فرزندان منتخب یگان‌های مختلف ارتش باهم به رقابت می پردازند.

وی افزود: این مسابقات در رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل، اذان و حفظ در اجزاء 1، 3، 5، 10، 15، 20، 25و کل در مقاطع خواهران شاغل، همسران و زیر ۱۵ سال و بالای ۱۵ سال در حال برگزاری است.
 


مدیر مرکز قرآن، عترت و نماز سازمان عقیدتی سیاسی ارتش بیان داشت: مراسم اختتامیه هجدهمین دوره مسابقات قرآن کریم در روز چهارشنبه 14شهریور ماه در مرکز آموزش های هوایی شهید خضرایی برگزار می شود.

در پایان سرهنگ میدانی با اشاره به میزبانی نیروی هوایی در این دوره از مسابقات تصریح کرد: با پیگیری ها و تلاش های مجدانه مجموعه اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش، شاهد برگزاری مسابقات باکیفیت تر از سال های قبل هستیم.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ