اخبار نیروی هوایی
نصیر زاده و صباحی
1397/6/10 شنبه پیام تبریک فرمانده نیروی هوایی به مناسبت سالروز تاسیس قرارگاه پدافند هوایی حضرت خاتم‌الانبیاء(ص) آجا

در پیامی فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران سالروز تاسیس قرارگاه پدافند هوایی حضرت خاتم‌الانبیاء(ص) آجا را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیر زاده فرمانده نیروی هوایی ارتش سالروز تاسیس قرارگاه پدافند هوایی حضرت خاتم‌الانبیاء(ص) آجا را به امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد تبریک گفت.

متن پیام امیر نصیر زاده بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم

باصلوات بر محمد و آل محمد (ص)

دفتر تاریخ انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و پس از آن، مزین به برگ های زرینی از همدلی و همراهی یکدله ایثار و فداکاری اقشار مختلف از جمله ارتشیان غیرتمند است. در این میان دفاع مقدس دریای ژرفی بود که گوهر ایثار و مقاومت فرزندان آفندی و پدافندی ارتش در صدف غیرتمندی سالهای مقابله ی گلو و گلوله به بارنشست.

درآن هشت بهشت گلگون کفنان، نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به مدد دو بازوی قدرتمند آفند و پدافند به مثابه سپری پولادین و سدی بی خلل، کارنامه ای درخشان و بی مانند خلق کرد و بارقه ای روشن از توان و ایمان و همدلی به نمایش گذاشت.

اینک که در استمرار روند خود اتکایی و عزتمندی ایران عزیز، بدخواهان و هرزه پویان منطقه ای و فرامنطقه ای چشم طمع به تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دوخته اند، عزم جدی و همسویی اثربخش قرارگاه پدافند و نیروی هوایی ارتش، آسمان سرزمین سلمان فارسی را از چنگ اندازی بیگانگان مصون ساخته و اطمینان دارم این تعامل و هم افزایی فصل جدید و طرحی نو در دفاع از آسمان ایران عزیزمان رقم خواهد زد. سالروز صدور فرمان فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) برای تاسیس فرماندهی قرارگاه پدافند هوایی حضرت خاتم الانبیاء (ص) آجا فرصت مغتنمی برای تبریک توامان این روز به جنابعالی و همکاران سخت کوش شما و نثار خالصانه ترین درودها به روان پاک شهیدان آن قرارگاه است.

امیدوارم در پناه الطاف خفیه حضرت ولی عصر(عج) و دعای مجیب فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) گام های استوارتان بر زمین خدمتگزاری به ملت شریف ایران و دفاع غیرتمندانه از آسمان میهن عزیزمان پابرجا باشد. ان شاءالله

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

سرتیپ خلبان عزیز نصیر زاده

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ