اخبار نیروی هوایی
حاج اقا سیدیان
1397/3/21 دوشنبه همزمان با ماه مبارك رمضان؛ محفل انس با قرآن در مرکز آموزش های هوايی شهيد خضرايی برگزار شد


محفل انس با قرآن كريم همزمان با ماه مبارك رمضان با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید محمد سیدیان معاون تبلیغات و روابط عمومی نیروی هوایی ارتش در مرکز آموزش های هوايی شهيد خضرايی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، در ابتدای این مراسم محمد برخورداری قاری بين المللی و استاد يونس عرب جزی قاری برتر ارتش آياتی از كلام الله مجید را تلاوت کردند و سپس حجت الاسلام و المسلمین سیدیان معاون تبلیغات و روابط عمومی نیروی هوایی ارتش ضمن تبریک ماه مبارک رمضان گفت: ماه رمضان فرصتی برای تجديد نظر و پالايش اعمال انسان و ارتباط هرچه بیشتر با فضائل الهی است و بنابراین باید همه مؤمنین به فضائل این ماه توجه ویژه داشته باشند.
 

حجت الاسلام و المسلمین سیدیان با اشاره به فرمایش حضرت محمد(ص) بیان داشت: پیامبر اکرم(ص) در خصوص ماه مبارک رمضان فرمودند: که این ماه به شما اقبال کرده و روزها و شب‌های آن بهترین روزها و شب‌ها است و حتی نفس کشیدن انسان در این ماه عبادت محسوب می شود.

 


معاون تبلیغات و روابط عمومی نهاجا با تاکید بر اهميت انس با قرآن كريم و تأثير آن در زندگی انسان خاطرنشان كرد: بنابر روايات ائمه اطهار(ع) خانه ای كه در آن قرآن تلاوت شود، بركت و گشايش زياد می شود و گره در كار اهل آن خانه نمی افتد و ملائكه نيز در آن منزل حضور پیدا می کنند.

وی گفت: ممکن است در زندگی دچار لغزش‌هایی شده باشیم بنابراین  این ماه فرصتی برای اصلاح خودمان است و وقتی که خداوند چنین ماه پرفضیلتی را برای انسان‌ها قرار داده است باید از آن استفاده شود.

حجت الاسلام و المسلمین سیدیان در پایان خواستار اشاعه محافل قرآنی در ماه رمضان شد و بیان داشت: قرآن ما را از همه معضلات اجتماعی دور می سازد لذا باید این کتاب الهی در برنامه های ماه رمضان، نقشی محوری داشته باشد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ