اخبار نیروی هوایی
آیت الله خاتمی
1397/3/13 يكشنبه خطيب نماز جمعه تهران؛ حزب الله بازوی توانمند مردم لبنان است
آیت الله خاتمی گفت: حزب الله بازوی توانمند مردم لبنان است و اگر حزب الله نبود، تمام کشور لبنان مانند موصل عراق شده بود.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، آيت الله سيد احمد خاتمی خطيب نماز جمعه تهران و نماينده مجلس خبرگان رهبری در مراسم شهادت حضرت امام علی(ع) و ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) که با حضور امیر سرتیپ خلبان حسن شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ارتش و حجت الاسلام المسلمین سید احمد قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا در مسجد النبی(ص) ستاد این نیرو برگزار شد گفت: حزب الله بازوی توانمند مردم لبنان است و اگر حزب الله نبود، تمام کشور لبنان مانند موصل عراق شده بود.

وی در ادامه افزود: حزب الله نقش مدافع حریم لبنان را دارد و از مردم این کشور در برابر دشمنان دفاع می کند اما آمریکای جنایتکار این غیرتمندان را تروریسم می نامد.

آيت الله خاتمی الگوی امام راحل را امام علی(ع) دانست و بیان داشت: حکومت امیرالمؤمنین(ع) در آن زمان مورد استقبال بی نظیری از سوی مردم قرار گرفت و در هنگام ورود و بدرقه امام خمینی(ره) نیز با استقبال میلیونی مردم شهر تهران رو به رو شد.

خطيب نماز جمعه تهران با اشاره به مشکلات موجود کشور گفت: درست است که امروز ما مشکلاتی داریم اما اگر بخواهیم به کارنامه جمهوری اسلامی ایران در این 40 سال نمره بدهیم، ما معتقدیم در معدل گیری موفق بوده ایم.

نماينده مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران تنها کشوری است که قانون اساسی آن برمبنای قرآن و دین اسلام تهیه و تنظیم شده و پنجاه فقیه و عالم حدود 90روز، کلمه به کلمه آن را با نظارت آیت الله دکتر شهید بهشتی مباحثه کردند.

وی عنوان کرد: مسئولین جمهوری اسلامی ایران اهل نماز، روزه و اطلاعت از خدا هستند و یک موی این مسئولین به کل حکومت طاغوت شرافت دارد.

آيت الله خاتمی با اشاره به شیوه‌های متنوع و گسترده دشمنان برای مقابله با انقلاب خاطرنشان کردند: در زمان انقلاب تنها یک رسانه وجود داشت و آن هم رادیوBBC  بود اما امروز انواع خبرگزاری های خارجی، سایت های ضد انقلاب، شبکه های ماهواره ای و شبکه های اجتماعی با هجمه های فرهنگی علیه ایران وارد عمل شده اند و این مقاومت مردم ما ستودنی است.

خطيب نماز جمعه تهران افزود: راز دشمنی دشمنان این نظام، دین اسلام است و بمب اتم بهانه ای بیش نیست، چرا که آن ها می دانند دین ما مخالف سلاح کشتار جمعی است.

نماينده مجلس خبرگان رهبری در پایان اظهار امیدواری کرد و بیان داشت: امروز ماهیت دشمن برای تک تک مردم عزیز کشورمان روشن شده است، پس به فضل الهی و هوشیاری ملت همیشه در صحنه، توطئه های دشمنان جنایتکار باز هم مثل گذشته بی تاثیر و شر آن ها به خودشان باز خواهد گشت.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ