اخبار نیروی هوایی
امیر حسینی نیک
1397/3/13 يكشنبه امیر حسینی نیک: تولید امنیت ملی و حفظ نظام اسلامی مهمترین دستاورد دوران سربازی است


فرمانده مرکز آموزش های هوایی شهید خضرایی گفت: خدمت مقدس سربازی برای جوانان دوران مغتنمی برای خود سازی و مهارت افزایی در زندگی است و تولید امنیت ملی و حفظ نظام اسلامی مهمترین دستاورد دوران سربازی است.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، امير سرتيپ دوم خلبان حسينی نيک فرمانده مرکز آموزش های هوایی شهید خضرایی در جمع دانشجویان وظیفه و سربازان آموزشی در خصوص دوران گذراندن خدمت مقدس سربازی گفت: سربازی برای جوانان دوران مغتنمی برای خود سازی و مهارت افزایی در زندگی است و تولید امنیت ملی و حفظ نظام اسلامی مهمترین دستاورد دوران سربازی است.

وی در ادامه افزود: کسب تجربیات منحصر به فرد، احساس افتخار، کسب مهارت، تقویت روحیه اعتماد به نفس و دلاوری در سایه تحمل سختی ها، یافتن دوستان جدید، آشنایی با فرهنگ های گوناگون، ایران شناسی و آشنایی با جغرافیای ایران و آشنایی از آنان از جمله دستاوردهای دوران خدمت مقدس سربازی برای سربازان است.

امیر حسینی نیک اظهار داشت: شما سربازان بدون تردید آینده سازان و امید های میهن اسلامی هستید و پرچم استقلال، عظمت و شرافت این کشور را از آنچه تا امروز بوده است بر افراشته تر می کنید.

فرمانده مرکز آموزش های هوایی شهید خضرایی با تاکید بر اینکه دوران سربازی زمان مناسبی برای زمینه سازی برای ورود به مرحله بعدی زندگی و ساختن شخصیتی مستقل است بیان داشت: تمام تلاش خود را به کار ببرید تا از این دوران در راستای افزایش بصیرت، تقویت معنویت بهترین استفاده را ببرید.

وی در ادامه در خصوص جایگاه سربازی عنوان کرد: در ارتش جمهوری اسلامی ایران جایگاه ویژه ای برای سربازان در نظر گرفته شده است و  نوعی حس برابری و برادری بین کارکنان وظیفه و پایور برقرار است.

امیر حسینی نیک در پایان خطاب به سربازان گفت: برای هر سرباز، افتخار است که بتواند در راه حفظ و صیانت از کشور خود قدم بردارد و شماجوانان باید قدر این موقعیت را بدانید.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ