اخبار نیروی هوایی
حاج اقا قاضی
1397/3/10 پنجشنبه حجت الاسلام و المسلمین قاضی: عمل به دستورات قرآن و اقامه نماز زیر بنای اصلاح جامعه هستند


 رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش گفت: عمل به دستورات قرآن و اقامه نماز زیر بنای اصلاح جامعه هستند و در آن اجتماع برکت نازل خواهد شد
.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد قاضی رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش در دیدار با کارکنان پایگاه شکاری شهید نوژه ضمن  تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: عمل به دستورات قرآن و اقامه نماز زیر بنای اصلاح جامعه هستند و در آن اجتماع برکت نازل خواهد شد.

وی در ادامه افزود: چراغ راه ما بعد از قرآن، عترت و اهل بیت قطعا همین طرح های مصباح است و  اگر بخواهیم طرح‌های مصباح به خوبی اجرا شود، همه باید به آن عمل کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین قاضی بیان داشت: دشمن فتنه های فراوانی را علیه میهن عزیز ما آغاز و  ما باید هوشیار باشیم تا خانواده ها و جوانان ما که سرمایه های اصلی این نظام هستند در دام دشمن قرار نگیرند.

رییس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمنان و هدف قرار دادن اصل اسلام در این هجوم با برنامه گفت: لازم است ما نیز با تمام توان درمقابل این تهاجم فرهنگی ایستادگی کنیم و بهترین راه مقابله، الگوپذیری از انبیاء الهی و انس و تدبر بیشتر با قرآن کریم است.   

حجت الاسلام و المسلمین قاضی کارکنان این پایگاه را به فراگیری آموزه های دینی و انس بیشتر با قرآن کریم توصیه کرد و اظهار داشت: بدون شک عاقبت بخیری و سعادت دنیا و آخرت همه ما در انس با قرآن و عمل به دستور های این کتاب الهی است.

وی در پایان گفت: انس با قرآن و تدبر در آیات آن، قطعا سعادت دنیوی و اخروی را تضمین کرده و در شرایط فعلی که دشمن به دنبال تهاجم  فرهنگی است با پناه بردن به قرآن و آموزه های دینی می توان توطئه های او را خنثی کرد.       

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ