اخبار نیروی هوایی
سعادت
1397/3/10 پنجشنبه حجت الاسلام و المسلمین سعادت: صلح امام حسن(ع) کمتر از قیام امام حسین(ع) نبود  
مسئول صیانت شرعی حفاظت و اطلاعات ستاد کل نیروهای مسلح گفت: صلح امام حسن(ع) کمتر از قیام امام حسین(ع) نبود، بلکه زمینه ساز قیام عاشورا را امام حسن(ع) فراهم کردند، چرا که ایشان با دشمنان مدارا کرد که این مکتب پیش برود و دین اسلام محفوظ بماند.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، حجت الاسلام و المسلمین سعادت مسئول صیانت شرعی حفاظت و اطلاعات ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم ولادت امام حسن مجتبی(ع) که با حضور امیر سرتیپ خلبان قره باغی معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش در مسجدالنبی(ص) ستاد نهاجا برگزار شد ضمن تبریک میلاد کریم اهل بیت گفت: صلح امام حسن(ع) کمتر از قیام امام حسین(ع) نبود، بلکه زمینه ساز قیام عاشورا را امام حسن(ع) فراهم کردند، چرا که ایشان با دشمنان مدارا کرد که این مکتب پیش برود و دین اسلام محفوظ بماند.

وی با اشاره به فضایل امام حسن مجتبی(ع) بیان داشت: آن حضرت به حق، داراى فضايل اخلاقى كامل و جامع است و در كمالات انسانى یادگار پدر و نمونه كامل جدّ بزرگوار خود بود.

حجت الاسلام سعادت گفت: امام حسن(ع)، امامی مبارز و مجاهد بود و پیمان شکنی یاران و بی اعتمادی که در اردوگاه آن حضرت وجود داشت از عواملی بود که باعث شد امام حسن مجتبی(ع) صلح کند.

مسئول صیانت شرعی حفاظت و اطلاعات ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه به موضوع همکاری ایران و آمریکا در عراق برای نابودی صدام اشاره کرد و گفت: عده ای در آن زمان برای ازبین بردن صدام، قصد همکاری با آمریکای جنایتکار که ریشه فساد و توطئه در منطقه است را داشتند، اما جمهوری اسلامی ایران با همکاری نیروهای انقلابی و مردمی عراق، صدام را سرنگون کرد و هیچگاه با آمریکایی ها همکاری نکردند.

حجت الاسلام سعادت در پایان با اشاره به توطئه های دشمنان قسم خورده این نظام بیان داشت: ملت شریف ایران همواره به همه دنیا ثابت کردند که بیدار، هوشیار، آماده و گوش به فرمان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) هستند و در تمامی جبهه ها حضور دارند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ