اخبار نیروی هوایی
خاتمی
1397/3/8 سه‌شنبه آيت الله خاتمی: آمريكا عامل اصلی برهم زدن آرامش كشورها است


خطيب نماز جمعه تهران گفت: آمریکا بزرگ ترین دشمن مسلمانان دنیا و عامل اصلی برهم زدن آرامش کشورها است.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، آيت الله سيد احمد خاتمی خطيب نماز جمعه تهران و نماينده مجلس خبرگان رهبری در جمع فرماندهان ، كاركنان پايور و وظيفه مرکز آموزشهای هوايی شهيد خضرايی و در حضور حجت الاسلام والمسلمین عباس محمد حسنی رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، حجت الاسلام و المسلمین قاضی رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی  و امیر سرتیپ خلبان قره باغی معاون هماهنگ کننده نهاجا، در خصوص وضعيت كنونی ایران در منطقه غرب آسيا و سياست های دشمنان عليه كشورمان گفت: آمریکا بزرگ ترین دشمن مسلمانان دنیا و عامل اصلی برهم زدن آرامش کشورها است.

وی در ادامه افزود: ما بايد راه حق را بشناسيم و با بصیرت خود رفتار مشكوک و توطئه های دشمنان را مشاهده كنيم و بدانيم راه حق، راه عظمت و پيروزی ایران عزیز ما است.

آيت الله خاتمی با اشاره به سند 2030 بیان داشت: اين سند هرگز نبايد اجرا می شد و اطاعت از فرامين مقام معظم رهبری واجب است چرا که ايشان راه حق را بهتر از همه ی ما می دانند و با سند 2030 مخالفت كرده اند و ما نيز بدون چون و چرا بايد از دستورات ايشان پيروی كنيم.

خطيب نماز جمعه تهران در خصوص رابطه ايران با كشور قطر اظهار داشت: این کشور پيشينه خوبی ندارد و در جنايت يمن شريك است، بنابراين نبايد در رابطه با قطر فريب بخوريم.

وی در ادامه عنوان کرد: قطعا سياستی که اكنون کشور قطر در پيش گرفته است صحيح می باشد و ما هم می توانيم از اين فرصت به وجود آمده نهايت استفاده را ببريم.
 

آيت الله خاتمی گفت: عربستان اجازه ی حركت هواپيماهای قطری را در فضای كشور خود نمی دهد و ما می توانيم در اين زمينه به کشور قطر كمک كنيم.

نماينده مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ما بايد همواره مراقب توطئه های دشمنان باشیم، اظهار داشت: امروز كشور ما با مديريت مقام معظم رهبری تهديد ناپذير است و ایشان همواره در سخنان خود می فرمايند: "من آينده ی كشورمان را روشن تر از گذشته می بينم".

وی خاطر نشان کرد: كشور های غربی با حمايت های نظامی از تروریسم در حال بزرگ کردن داعش هستند اما بارها این گروهک های تروریستی از کشور ما تو سری خورده اند.

آيت الله خاتمی  در پایان گفت: دولت بايد بداند مردمی كه رای دادند از آن ها انتظاراتی دارند و طبق برنامه ششم توسعه بايد سالی نهصد هزار شغل ايجاد كند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ