اخبار نیروی هوایی
دیدار مسولین بعثت و سپاه
1397/2/26 چهارشنبه دیدار مسئولین اداره بهداشت و درمان نهاجا با رئیس بهداری نیروی زمینی سپاه پاسداران


مراسم دیدار مسئولین بیمارستان بعثت نهاجا با سردار مهدی اخوان رئیس بهداری نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مجتمع پزشکی نهاجا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، این مراسم با حضور رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی هوایی ارتش و جانشین رئیس بیمارستان بعثت برگزار شد و سردار مهدی اخوان رئیس بهداری نیروی زمینی سپاه پاسداران بر ضرورت اتحاد و همبستگی بین نیروهای مسلح به ویژه ارتش و سپاه تأکید کرد و گفت: نقش برادران ارتش در کنار همرزمان سپاه از آغاز جنگ تحمیلی تا کنون انکار ناپذیر است، این دو نهاد انقلابی همچون بال هایی استوار انقلاب کشور ایران را به اوج رسانیدند.

وی در ادامه افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار مردم فراز و نشیب های زیادی را در این عرصه سپری کردند که به لطف الهی و به حرمت خون شهدای این مرز و بوم همیشه نیروهای مسلح ما و امت قهرمان از آزمون های سخت سربلند و سرافراز بیرون آمده است.

سردار اخوان در ادامه با اشاره به مأموریت های یکسانی که اداره بهداشت نهاجا و معاونت بهداری نیروی زمینی سپاه در راستای خدمت رسانی به مردم دارند بیان داشت: خدمت به مردم یکی از رسالت های نیروهای مسلح است که این رسالت در مجموعه های درمانی و بهداشتی نیروهای مسلح بیشتر به چشم می آید که می توان به طرح های گسترده مردم یاری که در طول سال جهت ویزیت رایگان مردم مناطق محروم انجام می شود اشاره کرد.

رئیس بهداری نیروی زمینی سپاه پاسداران در پایان گفت: امیدواریم معاونت بهداری نیروی زمینی سپاه و اداره بهداشت نهاجا بتوانند در تمامی عصرهای طب رزمی، خدمات درمانی و بهداشتی دوشا دوش یکدیگر به این سرزمین خدمات رسانی کنند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ