اخبار نیروی هوایی
سفیران سلامت
1397/2/25 سه‌شنبه دیدار سفیران سلامت مجتمع پزشکی نهاجا با امام جمعه بیرجند


دیدار کاروان سفیران سلامت اداره بهداشت نهاجا در چهاردهمین مردم یاری در منطقه عمومی بیرجند با نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند انجام شد.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین سیدعلیرضا عبادی  نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: نیروهای مسلح کلیه کشورهای دنیا از لحاظ ظاهر یکی هستند ولی در باطن با هم فرق دارند و غالباً لوله سلاحشان به سوی مظلومین و حتی مردم خودشان است یعنی طوری که بسیار ذلیل در مقابل بیگانه بودند.

وی در ادامه افزود: رمز سیستم نظامی کل دنیا به گونه ای است که عقیده و آرمان حساب شده ای ندارند و این خیلی فرق می کند با سیستم  نظامی که برخاسته از مکتب الهی است و این مکتبی بودن در نیروهای مسلح باید در کلیه رده های سلسله مراتب، از پایین ترین رده تا بالاترین رده باشد و این اصول یک سیستم کارآمد است.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی گفت: اساس مکتب و عقیده در نیروهای مسلح ما به شکلی ساری و جاری است که حتی علاوه بر وظیفه پاسداری و صیانت از وطن، برای سلامت جامعه خودش با همه وجود مایه می گذارد و این امر مقدس است و برای مردم ارزشمند.

امام جمعه بیرجند با اشاره به بیعت کارکنان نیروی هوایی با امام راحل (ره) بیان داشت: نیروی هوایی ارتش در خیلی از عرصه ها از حمایت مردم سرزمین خود دست برنداشته است و اکنون همین خدمت رسانی به مردم که هم بهداشتی، درمانی است و هم فرهنگی، از دیدگاه مردم بسیار ستودنی است.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ