اخبار نیروی هوایی
حاج اقا فراهانی
1397/2/24 دوشنبه معاون تربیت و آموزش سازمان عقیدتی سیاسی ارتش: اولویت تحول در آموزش و روش های قرآن است


معاون تربیت و آموزش سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: اولویت تحول در آموزش و روش های قرآن است و برنامه های آموزشی باید همراه با تربیت باشد.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، حجت الاسلام والمسلمین فراهانی معاون تربیت و آموزش سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در همایش معلمین و مسئولین آموزش که در سالن همایش مسجد النبی(ص) برگزار شد گفت: برنامه های آموزشی باید همراه با تربیت باشد در غیر این صورت سازنده نخواهد بود و آموزشی مفید و سازنده است که در رفتار دیگران تاثیرگذار باشد.

وی در ادامه افزود: شما عزیزان وظیفه بسیار مهمی دارید زیرا مسئولیت آموزش و تربیت تمام کارکنان، سربازان و خانواده های ارتش را بر عهده دارید و این کار نیاز به تلاش شبانه روز دارد.

حجت الاسلام والمسلمین فراهانی گفت: آموزش در صورتی موفق خواهد بود که همه باهم یک صدا باشیم و در یک مسیر حرکت کنیم.

وی اولویت آموزش سازمان عقیدتی سیاسی ارتش را تحول در آموزش ها و روش های قرآن دانست و بیان داشت: دو مرحله آزمون از ترجمه و مفاهیم جز7 قرآن کریم به زودی برگزار می شود و در هفته معلم سال آینده همایشی انجام خواهد شد و از نفرات برتر این آزمون تقدیر به عمل خواهد آمد.

معاون تربیت و آموزش سازمان عقیدتی سیاسی ارتش خطاب به مسئولین آموزش گفت: از اساتید با تجربه، برجسته و به روز بهره مند گردید و از آن ها بخواهید بر روی ترجمه و مفاهیم زمان بیشتری برای آموزش قرار دهند.

حجت الاسلام والمسلمین فراهانی عنوان کرد: اردیبهشت ماه هر سال دوره ای جهت ارتقاء  اطلاعات اساتید برای تمامی معلمین برگزارمی گردد تا اطلاعات قرآنی این نفرات  به روز شود.

وی افزود: دوره های بصیرتی که در شهر های قم و مشهد برگزار شد بسیار موفق عمل کرد و در نظر است برای کلیه خانواده های کارکنان ارتش این دوره ها را برگزار کنیم.

معاون تربیت و آموزش سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به عناصرهای تاثیر گزار برای برگزاری یک دوره خوب اشاره کرد و گفت: برای بالا بردن کیفیت دوره های بصیرت، باید از محیط مناسب استفاده کنیم و از همه مهمتر از اساتید با انگیزه و توانمند بهره گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین فراهانی در پایان این همایش اظهار داشت: استاد برای رفع تکلیف نباید در کلاس حضور داشته باشد و باید رفتارش به گونه ای باشد که شاگردان با اساتید ارتباط خوبی برقرار کنند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ