اخبار نیروی هوایی
حاج اقا قاضی
1397/2/24 دوشنبه حجت الاسلام والمسلمین قاضی: قرآن باید محور اصلی برنامه ها باشد


رئیس عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش گفت: محور اصلی برنامه ها و کلاس های آموزشی می بایست قرآن کریم باشد.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، همایش معلمین و مسئولین آموزش نهاجا با حضور حجت الاسلام والمسلمین فراهانی معاون تربیت و آموزش سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و حجت الاسلام و المسلمین سید احمد قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش در سالن همایش های ستاد نهاجا برگزار شد.

وی با تاکید بریادگیری و برجسته سازی آموزه های دینی گفت: محور اصلی برپایی برنامه ها و کلاس های آموزشی، قرآن است و یادگیری علم و دانش به عنوان یک فریضه واجب است و استواری دنیا و آخرت شما به همین دو عنصر متصل است، البته علم باید همراه با عمل باشد.

حجت الاسلام قاضی گفت: سازمان عقیدتی سیاسی ارتش طرح های مصباح را تهیه کرده که با همکاری فرماندهان این طرح ها در حال اجرا  است و باید به خوبی به این طرح ها عمل کرد.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا اظهار داشت: در برگزاری کلاس های احکام و قرآن از اساتید برجسته و بنام استفاده کنید و سرکشی به این کلاس ها به صورت مرتب در دستور کارتان قرار دهید.

وی به موضوع برپایی نماز جماعت اشاره کرد و گفت: نماز جماعت حتما باید در قرارگاه سربازی برگزار شود و روحانیون با سربازان گفت و گو کنند و مشکلات آن ها را بشنود و در جهت حل آن اقدام کنند.

حجت الاسلام قاضی با تاکید بر انس بیشتر با قرآن کریم بیان داشت: همه در آخرت احساس خسارت می‌کنند مگر آن ‌ها که با حقیقت قرآن آشنا هستند و با تدبر در قرآن با آیات الهی انس گرفته اند.
 

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا  در پایان عنوان کرد: همانگونه که نیروی هوایی در مسایل عملیاتی پای کار است در مسائل فرهنگی هم تلاش‌های خوبی صورت گرفته است و به برکت این جلسات افزایش هم پیدا خواهد کرد.
 

گفتنی است این همایش به مدت دو روز برگزار گردید و در پایان از مربیان و اساتید برتر قرآن کریم تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ