اخبار نیروی هوایی
سرهنگ احمد عسگری
1396/12/15 سه‌شنبه جانشین اداره عقیدتی سیاسی نهاجا: امنیت ایران در جهان حرف اول را می‌زند
 سرهنگ احمد عسگری گفت: ایران تنها کشوری است که از نظر امنیت حرف اول را در جهان می‌زند و نیروهای مسلح برای ایجاد این امنیت اهتمام و جدیت دارند.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، سرهنگ احمد عسگری جانشین اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش در سومین دوره بصیرت خانواده‌های کارکنان پایگاه شکاری شهید حسینی بیرجند اظهارگفت: استقلال و تمامیت کشور نیاز به امنیت دارد و نیروهای مسلح در برقراری امنیت پایدار نقش مؤثری دارند.
وی افزود: ایجاد امنیت در یک جامعه‌ هم سخت و هم پرهزینه است، جمهوری اسلامی ایران امروز با هدایت و حمایت‌های رهبر معظم انقلاب و همدلی و انسجام میان نیروهای مسلح از امنیت خوبی برخوردار است.
جانشین اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش ادامه داد: ایران تنها کشوری است که از نظر امنیت حرف اول را در جهان می‌زند و نیروهای مسلح برای ایجاد این امنیت اهتمام و جدیت دارند.
عسگری تصریح کرد: فرماندهی، عقیدتی و حفاظت با همدلی و همفکری می‌توانند یک هم‌افزایی در بعد فرهنگی ایجاد کنند و نتیجه آن نیز امنیتی می‌باشد که در جامعه ایجاد شده است.
وی خاطرنشان کرد: پرورش حس مذهبی در کودکان مهم است که متأسفانه امروز نسبت به آن کمتر توجه شده است، اگر کسانی که مسؤولیتی دارند در گفتار، کردار و القای محبت دلسوزانه خود نسبت به فرزندان اهتمام بورزند تربیت اسلامی و اخلاق اسلامی شکل می‌گیرد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ