اخبار نیروی هوایی
حاج آقا رسولی
1396/12/12 شنبه معاون نظارت، بازرسی و ارزشیابی اداره عقیدتی سیاسی نهاجا:  انقلاب اسلامی الگویی برای ملت های مظلوم جهان است  
حجت الاسلام و المسلمین رسولی گفت: انقلاب اسلامی ایران به لطف خداوند و حضور مداوم مردم در صحنه های حساس، به عنوان  الگویی برای ملت های مظلوم جهان تبدیل شده است.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود رسولی معاون نظارت، بازرسی و ارزشیابی اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش در جمع کارکنان پایگاه شهید بابایی با اشاره به برپایی نظام اسلامی توسط پیامبر اکرم(ص) گفت: اولین مانع تشکیل حکومت اسلامی مشرکان(دشمنان بیرونی) بودند که چشم دیدن موفقیت های پیامبر در تشکیل نظام اسلامی را نداشتند.
وی با بیان این که پیامبر اکرم(ص) در بدو تشکیل نظام اسلامی علاوه بر دشمنان بیرونی با سه گروه اعم از اصحاب راستین، افراد ضعیف الایمان و منافقین مواجه بودند، ادامه داد: منافقین بیشترین ضربه‌ها را به نظام نوپای پیامبر وارد می کردند و در مقابل گسترش اسلام مانع تراشی می کردند.
حجت الاسلام و المسلمین رسولی با اشاره به ورود به چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی بیان داشت: امروز ایران اسلامی با قدرت در حال شکوفایی و صدور پیام انقلاب اسلامی به دنیا است.
وی گفت: امروز هم نظام اسلامی با موانعی از قبیل دشمنان بیرونی و داخلی که تمام تلاش خود را برای تضعیف و یا حتی براندازی آن به کار گرفته اند و همچنین بعضی عناصر ضعیف الایمان که با کوچک ترین تکان ها دچار لغزش شده و امید خود را از نظام اسلامی ایران از دست می‌دهند مواجه است.
‌ معاون نظارت، بازرسی و ارزشیابی اداره عقیدتی سیاسی نهاجا افزود: در مقابل، افرادی هستند که تمام سرمایه های مادی و معنوی خود را صرف این نظام کرده و تا پای جان از آن دفاع می کنند.
در پایان با بیان این که امروز نظام مقدس اسلامی در اوج اقتدار است تصریح کرد: بر تک تک ما واجب است که با اطاعت از ولی فقیه و بالابردن بصیرت، دشمنان ایران اسلامی را در رسیدن به اهداف شوم خود که برنامه های فراوانی برای آن در نظر گرفته اند ناکام بگذاریم.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ