اخبار نیروی هوایی
1
1396/10/17 يكشنبه رئیس موسسه غدیر شناسی کشور: ولایت فقیه بزرگ‌ترین سرمایه مردم ایران است

آیت الله شاه آبادی گفت: ولایت فقیه یکی از بهترین نعمت های خداوند و بزرگ ترین سرمایه مردم ایران است که باید خدا را به خاطر این نعمت الهی شاکر باشیم.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، آیت الله سعید شاه آبادی رئیس موسسه غدیر شناسی کشور در جلسه آگاه سازی سیاسی که در پایگاه شکاری شهید برادران دل حامد برگزارشد گفت: برای انسان صالح بودن تنها کافی نیست بلکه باید مصلح نیز بود.
رئیس موسسه غدیر کشور با تاکید بر اینکه همه باید با وحدت برای رشد و تعالی کشور تلاش کنیم گفت: ملت ایران را عاشقان ولایت فقیه، فداکار در راه خدا و مقاوم در برابر استکبار هستند.
آیت الله شاه آبادی اظهار داشت: حضور مردم در عرصه‌های سیاسی و فرهنگی یکی از نعمت‌ها برای انقلاب اسلامی و مسئولین نظام محسوب می شود که همواره نقشه های شوم دشمنان را خنثی کرده است.
وی با بیان اینکه ایران اسلامی در دفاع مقدس ایستادگی و مقاومت مثال زدنی را از خود نشان داد، تاکید کرد: به پاس وفاداری رزمندگان اسلام، ایران امن ترین کشور دنیا است و این امر به برکت خون شهدا تحقق یافت.
آیت الله شاه آبادی در ادامه رمز پیروزی ما در دفاع مقدس راحضور همه جانبه مردم پشت سر امام دانست و  افزود: امروز دشمن بیش از هر زمانی دیگر  از طریق فضای مجازی بر فرهنگ و هویت جوانان و خانواده‌های این مرز و بوم هجوم آورده است و در معرض یک تهاجم فرهنگی گسترده و جنگ فرهنگی بزرگ قرار داریم که باید مثل 8 سال دفاع مقدس با حضور بابصیرت خود در مقابله با این تهاجم فرهنگی ایستادپی کنیم و دشمن را نومید سازیم.
وی در پایان گفت: امید است به برکت این نظام روز به روز جامعه اسلامی در مسیر پیشرفت و تعالی گام بردارد و اجازه ندهیم در برخورد با مسائل اجتماعی دچار مشکل شویم.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ