اخبار نیروی هوایی
1
1396/10/9 شنبه نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی: شهیدان ستاری و بابایی نماد های بصیرت در ارتش هستند

حجت‌الاسلام والمسلمین احمد سالک
گفت: بحق نماد و سمبل بصیرت در ارتش جمهوری اسلامی ایران، شخصیت‌هایی همچون شهدای والامقام ستاری و بابایی هستند.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد سالک نماینده مجلس شورای اسلامی در مراسم بزرگداشت ۹ دی ماه که در پایگاه هوایی شهید بابایی اصفهان برگزار شد با اشاره به جنگ نرم و فتنه‌ سال‌ ۸۸، اظهار داشت:دشمنان با استفاده از فضای مجازی و عاملان نفوذی خود در داخل کشور درصدد هستند تا تمام دستاوردهای داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی انقلاب را بپوشانند و بگویند که انقلاب اسلامی ناکارآمد بوده است.
وی افزود: دست‌های ناپاک در داخل کشور هم با حرکت نفوذی سعی دارند تا ناکارآمدی نظام را القا کنند و این ناکارآمدی را به مسئولین اصلی نظام نسبت بدهند.
نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند فتنه‌ای بزرگ‌تری در راه است، ادامه داد: در فتنه بزرگ‌تر ضربه به اسلام و انقلاب هدف‌گذاری شده است، آنها در تلاش هستند از ولایت عبور کرده تا ریشه اسلام و انقلاب را بزنند، اما به اذن الهی و پشتیبانی مردم از ولایت این نیت را استکبار جهانی به گور خواهد برد.
نماینده مردم اصفهان در مجلس با اشاره به وحدت امت حول محور ولایت، افزود: این وحدت آنچنان محکم و استوار شکل ‌گرفته که توطئه‌ها به آن نمی‌تواند نفوذ کند، ملت ما نه سلطه‌گر و نه سلطه‌پذیر است.
وی در ادامه افزود: فتنه زمانی شکل می‌گیرد که حق و باطل مخلوط شود و آدم‌های بی‌بصیرت در این مواقع دچار اشتباه می‌شوند و خواسته یا ناخواسته به دشمن کمک می‌کنند.
نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه امام فرمودند حفظ نظام جمهوری اسلامی از اوجب و واجبات است، گفت: حماسه ۹دی نشان داد مردم ایران اسلامی بحق این سخن امام را درک کرده‌اند و در صحنه‌های حساسی همچون حماسه همیشه ماندگار نهم دی، حضوری مثال زدنی خواهند داشت.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ