اخبـار نهاجا
حجت الاسلام قاضی در دیدار با کارکنان پایگاه هوایی شهید بابایی اصفهان:
تقویت ارتباط با خدا، از وظایف اصلی کارکنان عقیدتی سیاسی است


حجت السلام و المسلمین قاضی در بازدید از پایگاه شهید بابایی نهاجا در اصفهان اظهار داشت: وظیفه اصلی کارکنان سازمان عقیدتی سیاسی این است که دل کارکنان مجموعه ارتش را به خدا نزدیک کند.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد قاضی رییس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا در سالن بریفینگ عقیدتی سیاسی پایگاه هوایی شهید بابایی با کارکنان عقیدتی سیاسی نشست صمیمانه‌ای داشت.

در این نشست ریاست اداره عقیدتی سیاسی نهاجا با آرزوی توفیق برای کارکنان در بهره‌گیری از برکات ماه مبارک رمضان گفت: اگر متقی باشیم می توانیم دیگران را نیز متقی کنیم چراکه وظیفه اصلی کارکنان سازمان عقیدتی سیاسی این است که دل کارکنان مجموعه ارتش را به خدا نزدیک کند، بگونه ای که کارکنان یگان با دیدن کارکنان عقیدتی بیاد خدا بیافتند.

حجت الاسلام و المسلمین قاضی در پایان خاطر نشان کرد: یکی دیگر از کارهای مهم ما در عقیدتی این است که قرآن کریم را از مهجوریت در بین کارکنان و خانواده‌ها در بیاوریم و کلام خداوند را به جایگاه خود برسانیم از دیگر وظایف ما این است که حضور فعال و پررنگ در مساجد داشته باشیم و کارکنان یگان را نیز به این سنگر الهی دعوت نمائیم.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 89