اخبـار نهاجا
فرمانده پایگاه هوایی شهید حسینی بیرجند:
وحدت و اتحاد نیروهای مسلح، خارج چشم دشمنان است


سرهنگ خلبان محمدرضا بهرام نژاد در مراسم محفل انس با قرآن با حضور سایر یگان های نیروهای مسلح گفت: وحدت و اتحاد نیروهای مسلح خارج چشم دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و این وحدت جز با افزایش بصیرت دینی و معنوی ایجاد نمی شود.

به گزارش روابط عمومی نهاجا؛ سرهنگ خلبان محمدرضا بهرام نژاد فرمانده پایگاه هوایی شهید حسینی بیرجند به همراه روءسای عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات در جمع کارکنان پایگاه هوایی شهید حسینی و پرسنل فرماندهی نیروی انتظامی و سپاه شهرستان خوسف در مراسم محفل انس باقرآن که در محل آستان مقدس امامزاده سید ابوالقاسم نصرآباد خوسف برگزار شد، اظهار داشت: ماه رمضان، ماه بهار قرآن و انس و الفت با قرآن است که می باید با طاعات و عبادات بیش از پیش در این ماه از برکات الهی بیش از پیش مستفیض شد.
 


فرمانده پایگاه هوایی شهید حسینی، ضرورت انس با قرآن را دوچندان عنوان کرد و خاطر نشان نمود: مادامی که انس با قرآن بیشتر باشد، بصیرت افزایش می یابد و این بصیرت مثل قطب نما انسان را هدف می رساند.

لازم به ذکر است در این مراسم قاریان و حافظان پایگاه هوایی شهید حسینی به همراه قاریان و حافظان ناجا و سپاه آیات کلام الله مجید را در صحن آستان مقدس امامزاده سید ابوالقاسم تلاوت کردند.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 117