اخبـار نهاجا
حجت الاسلام و المسلمین محمدحسنی:
آرایش جنگی ما باید متناسب با رفتار دشمن باشد


رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: آرایش دشمن نشان از یک آرایش علی‌الظاهر غیر نظامی ولی در واقع نظامی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و نرم افزاری است و آرایش جنگی ما نیز باید متناسب با دشمن باشد.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، حجت الاسلام و المسلمین عباس محمدحسنی رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در جمع کارکنان اداره بهداشت و درمان بیمارستان بعثت نیروی هوایی ارتش ضمن تبریک ماه مبارک رمضان گفت: ماه مبارک رمضان در میان همه ماه‌ها معروف به ماه خدا است و نازل شدن قرآن، شب قدر و روزه‌داری باعث شده که این ماه مبارک به ماه خداوند معروف شود و اگر کسی این سه مهم را در زندگی خود پیاده کند ضیوف الرحمن خواهد شد.

وی افزود: کسی مهمان خدا خواهد بود که شب قدر را درک کند و برای درک کردن شب قدر نیز بسترسازی لازم است و کل ماه رمضان ایجاد زمینه سازی برای لیله القدر است.

نماینده ولی فقیه در ارتش در بخش دیگری از سخنان خود به افزایش محبوبیت ارتش جمهوری اسلامی ایران در بین آحاد مردم اشاره و تصریح کرد: برابر نظرسنجی‌های علمی توسط مراکز نظرسنجی رسمی کشور، ارتش جمهوری اسلامی ایران از محبوبیت بالایی برخودار است.

حجت‌الاسلام محمدحسنی با تاکید بر اینکه ارتش انقلابی بود، ماند و هم هزینه انقلابی بودن را نیز پرداخت، گفت: آرایش دشمن نشان از یک آرایش علی‌الظاهر غیر نظامی ولی در واقع نظامی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و نرم افزاری است و آرایش جنگی ما نیز باید متناسب با دشمن باشد.

وی تاکید کرد: ارتش باید از نظر توان رزمی خود را در حالت بازدارندگی نگه دارد و در رسیدن به نقطه بازدارندگی، روحیه حرف نخست را می زند.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه در ارتقای روحیه، تشکیلات مختلف نقش‌های مختلف دارد، تصریح کرد:  ادارات بهداشت و درمان و بیمارستان های ارتش نقش بسیار مهمی در بالا بردن روحیه مردم دارند.

حجت الاسلام محمدحسنی افزود: همین که مردم بیمارستان های صحرایی و سیار را در جاهای مختلف کنار خود می بینند، روحیه را بالا می برد و مستقیم بر روی توان رزمی تاثیر دارد.

وی افزود: تیم‌های پزشکی ارتش در تمام بیمارستان‌ها به خاطر تقوا و وجدان اسلامی و ایرانی که دارند خدمات و کار بسیار خوبی داشته و رضایتمندی در سطح بسیار مطلوب است و حق ارتش نیز همین است که تیم پزشکی طوری عمل کند که نسبت به درمان خود نگرانی نداشته باشد.

گفتنی است، در این دیدار رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، از پدر شهید مدافع حرم، معز غلامی، مادر شهید بسطامی پور و چهره های برتر قرآنی تجلیل کرد.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 48