اخبـار نهاجا
امیر سرتیپ خلبان نصیرزاده در دیدار با خانواده شهدا:
نبرد حق علیه باطل تا پاک شدن زمین از لوث یزیدیان زمان استمرار دارد


فرمانده نیروی هوایی ارتش در دیدار با خانواده شهدای این نیرو گفت: تا یزیدیان ناپاک در قواره‌های متفاوت و متغیر وجود دارند، نبرد حق علیه باطل، تا پاک شدن زمین از لوث آن‌ها کماکان استمرار دارد و باید همچون شهدا علیه یزدیان بپا خاست.

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به همراه حجت الاسلام والمسلمین قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی این نیرو  با حضور در منزل  شهیدان محمودی، علیزاده و طاهری، با خانواده های این شهدای گرانقدر دیدار و گفتگو کرد.

 فرمانده نیروی هوایی ارتش در این دیدارها ضمن عیادت از خانواده های این شهدا اظهار داشت: خانواده‌های معظم شهدا گنجینه‌های ارزشمند امید به فضل الهی و صبر در مشکلات در مسیر مجاهدت فی سبیل الله هستند.

امیر سرتیپ نصیرزاده در ادامه با اشاره به ضرورت تداوم راه و تمسک به مشی شهدا افزود: تنها راه برون رفت از مشکلات کنونی، برخورداری از روحیه جهادی، همچون شهدائیست که با در طبق اخلاص نهادن همه مواهب خداوندی که بالاترین آن جان و جوانی  و گام برداشتن در مسیر آرمان‌های انقلاب و جمهوری اسلامی است.

فرمانده نیروی هوایی در پایان با برشماری ویژگی های ناب شهیدان در پیروی از حق و نبرد علیه باطل خاطر نشان کرد: شهدا لبیک گویان عصر حاضر به ندای هل من ناصر ینصرنی امام حسین(ع) هستند و مادامی که یزیدیان ناپاک در قواره و نام‌های متفاوت و متغیر وجود دارند، نبرد حق علیه باطل، تا پاک شدن زمین از لوث آن‌ها کماکان استمرار دارد و باید همچون شهدا علیه یزدیان بپا خاست.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 94