اخبـار نهاجا
فرمانده نیروی هوایی ارتش در افتتاح مسجد پایگاه هوایی شهید بابایی:
نیروی هوایی در ساخت مسجد پیشتاز است


امیر نصیرزاده گفت: نیروی الهی هوایی ارتش همانطور که در بسیاری امور  به عنوان نیروی پیشتاز شناخته می شود، در ساخت مسجد نیز پیشتاز است.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، مراسم افتتاح مسجد جعفر طیار (ع) پایگاه شهید بابایی اصفهان و سالن بریفینگ فرماندهی این پایگاه با حضور امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش، حجت الاسلام والمسلمین قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی و جمعی از فرماندهان و مسئولین این نیرو برگزار شد.

در این مراسم امیر سرتیپ نصیرزاده، گفت:در راستای تقویت باورهای دینی و اعتقادی کارکنان و خانواده های بزرگوار نیروی هوایی ارتش،  اقدام به احداث مساجد در کوی های سازمانی کرده ایم و این مسجد پنجمین مسجدی است که طی چند سال اخیر در پایگاه های این نیروی الهی افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

 وی در ادامه افزود: یکی از اهداف نیروی هوایی ارتش، زیبا سازی محیطی منازل سازمانی است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به ساخت و سازهای گسترده در سطوح گوناگون در این نیرو، ادامه داد: اداره مهندسی نیروی هوایی ارتش نقش ویژه ای در ساخت و مرمت ابنیه و ساختمان های پایگاه ها بر عهده دارد و ما شاهد هستیم که نیروی هوایی ارتش یکی از موفق ترین نیروها در زمینه ساخت و تجهیز اماکن است.

همچنین در بخش دیگری از این مراسم  حجت الاسلام و المسلمین سیداحمد قاضی رییس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، با اشاره به آیه 18سوره مبارکه توبه گفت: هرکس با مسجد انس بگیرد با خدا انس گرفته و مقدمه ارتباط با خدا، انس با مسجد است.

وی افزود:  فلسفه ماه مبارک رمضان رسیدن به پرهیزگاری است و مسجد وسیله رسیدن به این پرهیزگای محسوب می شود.

حجت الاسلام  قاضی در ادامه تاکید کرد: نیاز امروز جامعه با توجه به هجمه های فرهنگی و اعتقادی که توسط دشمنان ایجاد شده نیاز به این اماکن مقدس است که باعث می شود جوانان ما با خدا و قران مانوس شده و در دام شیاطین گرفتار نشوند. 

بنا براین گزارش؛ مسجد جعفر طیار (ع)  طی 18ماه با هزینه ای بالغ بر 22میلیارد ریال احداث شده است.

گفتنی است در حاشیه این مراسم امیر نصیرزاده از سایر پروژه های در دست در احداث این پایگاه بازدید و دستورات لازم را دراین خصوص صادر کرد .


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 119