اخبـار نهاجا
با حضور حجت الاسلام و المسلمین قاضی ؛
همایش طرح بصیرت خانواده های اداره عقیدتی سیاسی نهاجا برگزار شد


یکصدو پنجاه و هشت و یکصدو پنجاه و نهمین همایش طرح بصیرت ویژه خانواده های اداره عقیدتی سیاسی نهاجا با سخنرانی ، رئیس اداره عقیدتی سیاسی این نیرو در محل قرارگاه پشتیبانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش در این نشست ضمن تبریک ولادت حضرت صدیقه طاهره (سلام الله علیها) و گرامیداشت مقام زن، اظهار داشت: بانوان عفیفه و عقیله ما می باید با تأسی به روش و منش حضرت زهرا (علیها السلام)، سبک زندگی فاطمی را در زندگانی خویش جاری و ساری سازند تا برکات الهی را همواره ملاحظه نمایند.

وی با برشماری ویژگی های مومنین و مومنات در زندگی زناشویی، خاطرنشان کرد: تحمل و مدارا می باید بعنوان اصلی اساسی در زندگی زناشویی مورد توجه قرار گیرد چراکه نادیده انگاشتن کاستی ها و قصورهای طرف مقابل است که به پایبندی همسران کمک کرده و ضمن ایجاد مودت و محبت در میان زوجین، ایشان را به تداوم زندگی مشترک ترغیب می کند.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا در ادامه تربیت فرزندانی صالح و شایسته را نیز از دیگر وظایف خطیر بانوی مسلمان ایرانی برشمرد و افزود: عزت و ذلت هر جامعه ای بستگی به نحوه تربیت نیروی انسانی آن دارد که این وظیفه سترگ همواره در طول تاریخ بر گردن جنس مونث سنگینی می کرده است؛ از این رو بر بانوی مسلمان و مومنه ایرانی واجب است تا ضمن تلاش در جهت پرورش نسلی متدین و در عین حال ساعی و کوشا، نقش خود را در تعالی هرچه بیشتر جامعه اسلامی، به نحو احسن ایفا کند.

لازم به ذکر است، در پایان این همایش  از بانوان شرکت کننده در این مراسم توسط رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا با اهداء هدایایی تقدیر به عمل آمد.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 132