اخبـار نهاجا
با حضور رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا؛
از خادمین قرآنی پایگاه شهید عبدالکریمی بندرعباس تقدیر شدحجت الاسلام والمسلمین قاضی از خادمین قرآنی پایگاه هوایی شهید عبدالکریمی تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش با حضور در مسجد علی ابن ابیطالب(ع) کوی سازمانی پایگاه هوایی شهید عبدالکریمی ضمن دیدار با خادمین و قرآن آموزان از فعالیتهای قرآنی انجام شده در این یکان بازدید کرد.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا در این بازدید در جمع قرآن آموزان خواهر از تلاش شبانه روزی رئیس عقیدتی سیاسی پایگاه شهید عبدالکریمی در بازسازی، مفروش کردن مسجد کوی سازمانی و برگزاری کلاس های قرآن  تقدیر و تشکر کرد.

وی در ادامه ضمن تجلیل از زحمات چندین ساله همسر مکرمه شهید عبدالکریمی بیان کرد: این بانوی نمونه قرآنی و همسر شهید عبدالکریمی با صبر و شکیبایی در برگزاری کلاسهای قرآن در این پایگاه  تلاش چشمگیری از خود داشته است و الگویی شناخته شده برای همگان در سطح نیروی هوایی است.

حجت الاسلام قاضی در پایان با اشاره به روایتی از كتاب «وسائل الشّیعة » از حضرت رسول اكرم صلّی الله علیه وآله وسلّم اظهار کرد: پیامبر اكرم( صلى الله علیه و آله) فرمودند: «یَجِى ءُ یَومَ القِیامَةِ ثَلاثَةٌ یَشكُونَ: اَلمُصحَفُ وَالمَسجِدُ وَ العِترَةُ»(1)؛ روز قیامت سه چیز براى شكایت از مردم به صحنه مى آید: یكى قرآن، یكى مسجد و دیگرى اهل بیت (علیهمالسلام) و ممكن است قرآن در روز قیامت از دو دسته هوادار و مخالف شاكى باشد و در دادگاه عدل خداوند، جلو آنها را بگیرد .

گفتنی است در پایان این مراسم از خادمین و قرآن آموزان پایگاه هوایی شهید عبدالکریمی تقدیر شد.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 206