اخبـار نهاجا
با حضور معاون قضایی سازمان قضایی نیرو های مسلح
 همایش یک روزه پیشگیری از وقوع جرم در دانشگاه هوایی شهید ستاری برگزار شد


همایش یک روزه پیشگیری از وقوع جرم با حضور قاضی آیت الهی، صبح امروز در جمع فرماندهان  مسئولین و دانشجویان دانشگاه هوایی شهید ستاری برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی نهاجا،  همایش  یک روزه پیشگیری از وقوع جرم در نیرو های مسلح با حضور قاضی آیت الهی معاون قضایی سازمان قضایی نیرو های مسلح و رییس شعبه سوم دادگاه تجدید نظر استان تهران، مسئولین، فرماندهان و دانشجویان دانشگاه هوایی شهید ستاری در سالن همایش های این دانشگاه برگزار شد .

در این همایش یک روزه، قاضی آیت الهی گفت :" ریشه جرائم و تخلفات عمدتا نداشتن مهارت کنترل خشم، عدم دور اندیشی، عاقبت اندیشی در رفتار، گفتار فرد، ناآگاهی، بی توجهی،عدم رعایت قوانین و هنجار های مدنی و اجتماعی است که در بسیاری از موارد باعث ارتکاب جرم می شود .

وی با بیان اینکه افرادی که به صورت پایور یا سرباز وارد نیرو های مسلح می شوند هر یک برخاسته از طبقه اجتماعی و فرهنگی خاصی هستند که  در برابر شرایط جدید که همان حضور در نیروهای مسلح است واکنش های مختلفی از خود بروز می دهند افزود: عده ای از این افراد شرایط جدید را می پذیرند و عده ای دیگر نیاز به زمان دارند تا با شرایط جدید خود را وفق بدهند.

معاون قضایی سازمان قضایی نیرو های مسلح در پایان اظهار کرد: همگان بدانند که در قاموس مجازات جرائم حتی تهدید زبانی دیگران و اهانت کلامی خارج از چهارچوب ادب و اخلاق، جرم محسوب و مشمول مجازات است .


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 160