اخبـار نهاجا
با حضور نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس ؛
رئیس جدید عقیدتی سیاسی پایگاه هوایی شهید عبدالکریمی منصوب شد


مراسم تودیع و معارفه روءسای قدیم و جدید عقیدتی سیاسی پایگاه هوایی شهید عبدالکریمی با حضور  آیت الله نعیم آبادی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نهاجا ، مراسم تودیع و معارفه روءسای قدیم و جدید عقیدتی سیاسی پایگاه هوایی شهید عبدالکریمی با حضور  آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش و امیر سرتیپ خلبان واحدی جانشین فرمانده نهاجا و جمعی از مسئولان و فرماندهان استان هرمزگان در سالن همایشات این پایگاه برگزار شد.
 


رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش در این مراسم با بیان اینکه قرآن دستور المعل است گفت:  اگر می خواهید هم دنیا و هم آخرت را داشته باشیم باید این دستورالعمل را اجرایی کنیم و این برنامه اصلی زندگی ماست و قرآن علمی است که باید به آن عمل کرد.

در ادامه امیر عشایری فرمانده پایگاه شهید عبدالکریمی با بیان اینکه  ارتباط عاطفی دینی بین امام به ماموم بحث آهن و آهن ربا است اظهار کرد: مردم  ما مردمی مسلمان و معتقد هستند و هر چه روابط ما با آنها عاطفی تر باشد رسیدن به هدف به راحتی و آسانی انجام می شود و در پایان از زحمات حجت الاسلام والمسلمین نستوهی تقدیر و برای حجت الاسلام والمسلمین آرزوی توفیق روز افزون کرد.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 357