جمعه 4 مهر 1399   11:10:35
اخبار نیروی هوایی
امیر سرتیپ هادیان: نیروی هوایی ارتش در راستای تشکیل تمدن نوین اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد
معاون هماهنگ کننده نهاجا در مجمع سالیانه فروشگاه‌های شمس با بیان اینکه فروشگاه‌های تعاونی شمس افتخاری برای مجموعه پدافند هوایی و نیروی هوایی ارتش است گفت: نیروی هوایی ارتش در راستای سندچشم انداز 1440 برای تشکیل تمدن نوین اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، امیر سرتیپ خلبان مهدی هادیان معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش در مجمع سالیانه فروشگاه های شهید منصور ستاری (شمس) که با حضور حجت الاسلام سید احمد قاضی رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش، فرماندهان و مسئولین این فروشگاه برگزار شد؛ ضمن تقدیر و تشکر از مدیران و عوامل اجرایی این مجموعه اظهار کرد: نام شهید سرلشگر ستاری همواره با یادآوری باقیات الصاحات زیادی که آن شهید بزرگوار از خود به جای گذاشته است همراه است.
وی با بیان اینکه یکی از ابتکارات آن شهید والامقام تاسیس فروشگاه های شمس بود گفت: اگر روند فعالیت این تعاونی را از ابتدای تاسیس تا امروز به طور کامل و دقیق مورد بررسی قرار دهیم، متوجه پیشرفت های چشمگیر و محسوس آن خواهیم شد.
امیر سرتیپ هادیان خاطرنشان کرد: نیروی انسانی ارزشمندترین سرمایه و مهم ترین مولفه قدرت در هر مجموعه و بخصوص در نیروهای مسلح به شمار می‌رود و رضایت‌مندی کارکنان و خانواده‌های محترم آن‌ها از اهدف عالیه نیروی هوایی ارتش است .
معاون هماهنگ کننده نهاجا ضمن بیان اهمیت جهاد در حوزه اقتصادی ادامه داد: امروز دشمن در بحث جنگ سخت بصورت مستقیم و غیرمستقیم و در داخل و خارج شکست خورده است و از این رو به جنگ فرهنگی و اقتصادی روی آورده است و امروز یکی از انواع جهادها، جهاد در حوزه اقتصادی است که فروشگاه شمس با تمام توان در این حوزه فعالیت می کند.
امیر سرتیپ هادیان با بیان اینکه یکی از اهداف فروشگاه های شمس، رفع نگرانی و برداشتن باری از دوش کارکنان و خانواده‌های آنان در شرایط سخت اقتصادی امروز جامعه است تصریح کرد:  به یاری خدا و تلاش شبانه روزی کارکنان و مسئولین این فروشگاه، امروز فروشگاه‌های تعاونی شمس تبدیل به برند و افتخاری برای مجموعه ارتش شده است.
وی افزود: تنوع، کیفیت و قیمت اجناس گواه این مسئله است و امیدواریم که این موضوع سال به سال ارتقا پیدا کند و تمامی کارکنان با بهره مندی از خدمات این تعاونی علاوه بر بحث اقتصادی، شأن آن ها نیز حفظ شود.
معاون هماهنگ کننده نهاجا خاطرنشان کرد: با توجه به تدابیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص سندچشم انداز 1440 و لزوم تشکیل تمدن نوین اسلامی، نیروی هوایی همگام با تمامی بخش های مختلف، وظیفه خود را ایفا خواهد کرد و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.
 
امتیاز دهی