جمعه 4 مهر 1399   10:51:07
اخبار نیروی هوایی
رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش: حل مشکلات و خدمت به مردم زکات مسئولیت است
حجت الاسلام والمسلمین قاضی در مجمع سالیانه فروشگاه های شهید منصور ستاری(شمس) گفت: زکات مسئولیت، خدمت رسانی و حل مشکلات مردم توسط مسئولین است.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد قاضی رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش با اشاره به حدیثی از حضرت امام حسین (ع) اظهار کرد: مردم بنده دنیا هستند و دین بر زبانشان می‌چرخد و تا وقتی زندگی‌هاشان بر محور دین بگردد، در پی آن هستند ولی وقتی به وسیلۀ بلا آزموده شوند، تعداد دینداران اندک می‌شود و در واقعه عاشورا نیز فقط 72 نفر در کنار مظهر حق و عدالت خواهی تا آخرین نفس ایستادند.
وی با بیان اینکه فلسفه این ایام و واقعه عظیم عاشورا، اصلاح جامعه و احیای فریضه اساسی و فراموش شده امر به معروف و نهی از منکر بود افزود: یکی از آسیب های جدی جامعه امروز ما بحث شبیخون فرهنگی دشمن است که با تمام قدرت درصدد قتل عام فرهنگی و غرق کردن نسل جوان کشور در شهوات و از بین بردن روح تقوا و فداکاری در آن هاست.
رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا خاطرنشان کرد: دشمن در صدد است با اشاعه فساد و فحشا، جوانان ما را گمراه کند ولی به حول و قوه الهی با آگاه سازی نسل جوان و برنامه ریزی مختلف شغلی برای این نسل، دشمن راه به جایی نخواهد برد.
حجت الاسلام قاضی در پایان ضمن تقدیر از عوامل فروشگاه های شمس خاطرنشان کرد: زکات مسئولیت حل مشکلات و خدمت به مردم است و یکی از مصادیق آن، همین فروشگاه های شمس است که خدمات و کالاها را در تهران و دورترین نقاط یگان‌های نیروی هوایی و پدافند به بهترین شکل عرضه می شود.
 
امتیاز دهی