جمعه 4 مهر 1399   10:11:26
اخبار نیروی هوایی
فرمانده دانشگاه شهید ستاری: امنیت و آسایش امروز را مدیون شهدا و ایثارگران هستیم
امیر سرتیپ دوم رودباری در دیدار با جمعی از خانواده شهدا دانشگاه شهید ستاری گفت: امنیت و آسایش امروز را مدیون شهیدان و ایثارگران هستیم.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، امیر سرتیپ دوم خلبان رودباری فرمانده دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دیدار با جمعی از خانواده شهدا دانشگاه هوایی شهید ستاری ضمن تسلیت به مناسبت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) اظهار کرد: در آستانه چهلمین سالگرد دفاع مقدس امنیت و آسایش امروز خود را مدیون خون پاک شهیدان و مجاهدت ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس هستیم و خانواده های بزرگوار این عزیزان چشم و چراغ ما هستند و راه این عزیزان همیشه ادامه خواهد داشت.
فرمانده دانشگاه شهید ستاری ضمن اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) افزود: رهبری معظم و معزز انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) در بیانات خود بارها از مقام شامخ شهدا تجلیل کرده اند و طبق فرموده ایشان، شهادت بالاترین پاداش و مزد جهاد فی سبیل الله است و هرچه که داریم به برکت جان فشانی ها و فداکاری های شهدای عزیز است.
گفتنی است در پایان امیر رودباری از کارکنان خانواده شهدا دانشگاه هوایی شهید ستاری با اهدای لوح و هدایا، تجلیل به عمل آورد.
 
امتیاز دهی