سه‌شنبه 1 مهر 1399   05:22:29
اخبار نیروی هوایی
فرمانده پایگاه شهید فکوری در دیدار با رئیس کمیته امداد امام خمینی استان مطرح کرد: آمادگی پایگاه هوایی تبریز در برگزاری رزمایش کمک های مومنانه درایام محرم و صفر
 امیر سرتیپ دوم رسولی در دیدار با رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گفت: در راستای اجرای فرمان حضرت امام خامنه‌ای عزیز(مدظله العالی) آماده همکاری کامل با نهادهای ذیربط در برگزاری رزمایش کمک مومنانه در استان هستیم.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، امیر سرتیپ دوم خلبان سعید رسولی فرمانده پایگاه هوایی شهید فکوری تبریز و رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی به منظور هماهنگی در خصوص برگزاری سومین رزمایش کمک مومنانه ویژه ایام محرم و صفر و بازگشایی مدارس با هم دیدار و گفتگو کردند.
امیر سرتیپ دوم رسولی در این دیدار با اشاره به محدودیت های پیش آمده در خصوص برگزاری مراسمات عزاداری دهه محرم و تاکید بر اولویت حفظ سلامت آحاد جامعه اظهار کرد: دهه محرم امسال آزمون بزرگی برای عاشقان و دلسپردگان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) است و آنچه را که در مجالس حسینی آموخته‌اند به منصه ظهور برساند و جلوه‌های نوینی است از نهضت عاشورا را در پیشگاه جهانیان به تماشا بگذارند.
وی افزود :پایگاه هوایی شهید فکوری تبریز با خیل عظیم عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام آماده است تا در راستای اجرای فرمان حضرت امام خامنه‌ای عزیز)مدظله العالی) در برگزاری رزمایش کمک مومنانه همکاری کامل با نهادهای ذیربط در سطح استان داشته باشد.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی نیز در این دیدار از همکاری پایگاه شهید فکوری تبریز در برگزاری مراحل مختلف کمک مومنانه قدردانی کرده و اظهار داشت: با توجه به پیش رو بودن ماه های محرم و صفر و همچنین بازگشایی مدارس اجرای سوم این رزمایش کمک مومنانه می تواند در رفع مشکلات نیازمندان واقعی جامعه اثر گذار باشد.
گفتنی است اولین رزمایش کمک مومنانه در سال جاری در سطح استان در هفت مرحله و با پخت ۲۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع ۲هزار بسته کمک معیشتی با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) و پایگاه هوایی شهید فکوری تبریز در ماه مبارک رمضان انجام شد.
 
امتیاز دهی