سه‌شنبه 1 مهر 1399   04:28:18
اخبار نیروی هوایی
ارشد نظامی ارتش در بوشهر انتصاب حجت الاسلام فرجی را تبریک گفت امیر سرتیپ دوم طالب زاده در دیدار با حجت الاسلام فرجی ضمن تقدیر از تلاشهای خالصانه وی، انتصاب ایشان را به عنوان هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی های آجا در استان بوشهر تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، امیر سرتیپ دوم خلبان علی اکبر طالب زاده فرمانده پایگاه هوایی شهید یاسینی و ارشد نظامی ارتش در استان بوشهر با حجت الاسلام «علی فرجی» هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی های آجا در منطقه بوشهر دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار امیر سرتیپ طالب زاده ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام فرجی به عنوان هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی های منطقه بوشهر از تلاش‌ها و مجاهدتهای خالصانه، شبانه روزی  ایشان در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ارتش تقدیر کرد .
وی با بیان اینکه مهمترین نقش عقیدتی سیاسی در ارتش ارتقا توان معنویت در یگانها می باشد اظهار کرد: با ارتقا توان دینی، مذهبی و معنوی توسط نهاد مقدس عقیدتی سیاسی توانسته ایم با تکیه بر انسان‌های باایمان و معتقد، توان رزمی خود را افزایش دهیم و این روحیه معنوی و حس خود باوری باعث شده که هیچ دشمنی جرات نزدیک شدن به ما را نداشته باشد.
فرمانده پایگاه شهید یاسینی خاطر نشان کرد: حضور روحانیون ارتش در یگانهای ارتش، سرمایه‌ای ارزشمند است که باید از این ظرفیت مهم نهایت استفاده را ببریم.
 
امتیاز دهی