سه‌شنبه 1 مهر 1399   05:42:06
اخبار نیروی هوایی
رییس دفتر فرماندهی معظم کل قوا در بازدید از پایگاه هوایی شهیدان دلحامد چابهار:  در پرتو مجاهدت شما جوانان فداکار، قدرت بازدارندگی در ابعاد مختلف محقق شده است
سردار شیرازی در بازدید از پایگاه هوایی شهیدان دلحامد چابهار گفت: امروز امید همه ملت ایران به شما جوانان فداکار که از مرز و بوم این کشور جانانه دفاع می کنید است و در پرتو این مجاهدت ها قدرت بازدارندگی در ابعاد مختلف محقق شده است.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، سردار سرتیپ محمد شیرازی رییس دفتر فرماندهی معظم کل قوا، به همراه امیر سرتیپ عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش با هدف سرکشی از وضعیت منطقه چابهار، کنارک و محدوده ساحلی دریای عمان، از پایگاه شکاری خلبانان شهید برادران دلحامد بازدید و با کارکنان پایور و وظیفه این یگان دیدار و گفتگو کرد.
سردار شیرازی در این بازدید، طی سخنانی در جمع فرماندهان و کارکنان پایگاه هوایی شهیدان دلحامد از تلاش های مجاهدانه و موثر نیروی هوایی در اجرای صحیح برنامه های آمادگی دفاعی تقدیر نمود و اقدامات آنان را در این راه رو به جلو خواند و اظهار کرد: بی تردید لحظه لحظه این تلاش ها و مجاهدت ها مورد عنایت خدای متعال و شادی قلب نازنین حضرت بقیة‌الله‌الاعظم(عج) و خرسندی مقام عظمای ولایت است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: امروز امید همه  ملت و مسئولان به شما جوانان فداکار و از خود گذشته که از مرز و بوم این کشور جانانه دفاع میکنید، است.در پرتو این مجاهدت ها است که قدرت بازدارندگی در ابعاد مختلف محقق شده و به شرایط امنیت پایدار بسیار نزدیک شده ایم.
گفتنی است، با حضور امیرسرتیپ خلبان نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش، کلنگ احداث مجموعه آبی سرپوشیده در پایگاه هوایی شهیدان دلحامد زده شد.
 
امتیاز دهی