سه‌شنبه 1 مهر 1399   04:55:24
اخبار نیروی هوایی
جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش: شهید لشکری الگوی استقامت و توکل مومنانه بود امیر سرتیپ واحدی، شهید سرلشکر حسین لشکری را یکی از مصادیق گنج جنگ و الگوی استقامت و توکل و مومنانه عنوان کرد. 
به گزارش روابط عمومی نهاجا، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش در سالروز شهادت شهید سرلشکر حسین لشکری پس از نثار گل و ادای احترام به مزار مطهر این شهید عزیز گفت:  یکی از مصادیق گنج جنگ، صبر و ایستادگی  آزادگان و خانواده های شریف ایشان است که می تواند برای شرایط ما در شرایط تحریم و تهدید درس آموز و الگو باشد . 
وی با اشاره به قریب به ۱۸ سال اسارت شهید لشکری ، او را تربیت یافته ی مکتبی دانست که علمدارش در شب عاشورا دست رد به امان نامه ها زد و تهدید و تطمیع او را از خیمه ی ولایت جدا نکرد . 
جانشین فرماندهی نهاجا  با اشاره به اینکه بدلیل فراگیری کرونا و ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی امکان برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز شهادت سیدالاسرای کشورمان فراهم نشد، تصریح کرد: امروز برای تجدید میثاق با آرمان های آن شهید عزیز به اتفاق تعداد محدودی از همرزمان در قطعه ۵۰ بهشت زهرا س تهران حضور یافتیم و به مقام شامخ ایشان ادای احترام کردیم که امیدواریم مورد قبول واقع شود.
 
امتیاز دهی