سه‌شنبه 1 مهر 1399   05:18:57
اخبار نیروی هوایی
با حضور امیر سرتیپ هادیان انجام شد؛ مراسم عطر افشانی و نثارگل به مزار شهید بابایی
مراسم عطر افشانی و نثار گل با حضور معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش بر مزار پاک و مطهر شهید عباس بابایی در شهرستان قزوین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، همزمان سی و سومین سالگرد شهادت امیر سرلشکر خلبان عباس بابایی، امیر سرتیپ خلبان مهدی هادیان معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش به همراه جمعی از فرماندهان و مسئولین این نیرو با حضور بر مزار این شهید والامقام در شهرستان قزوین، با عطر افشانی و نثار گل به مرقد مطهر ایشان و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهید بابایی ادای احترام کرد.
امیر سرتیپ هادیان ضمن ابراز دلتنگی عمیق خود بخاطر از دست دادن توفیق برگزاری مراسمی شکوهمند همچون سال های گذشته بدلیل قرار داشتن در شرایط خاص کرونا گفت : تجدید میثاق امروز به نیابت از همه همکاران شریف نیروی هوایی است که ثمره اخلاص و دشمن ستیزی و توکل شهید بابایی را به عینه در ماندگاری نام و یاد ایشان می ببنند.
 وی با تاکید بر ضرورت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: مشی و منش  بابایی‌ها و لشکری‌ها برای ما یک مکتب درس آموز است که برای همه دوران‌ها و هر شرایطی راهکار و دستورالعمل هایی اثربخش دارد .
معاون هماهنگ کننده نهاجا در ادامه با آرزوی برخورداری از عنایت و شفاعت شهدا تصریح کرد: امروز هم در سایه  تربیت عاشورایی، جوانان برومند فراوانی به تأسی از مشی بابایی ها و لشکری ها جان خود را در طبق اخلاص گذارده‌اند و این یعنی سرمایه ایثارگری در این سرزمین گنجی عظیم و تمام نشدنی است.
همچنین امیر سرتیپ هادیان معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش ضمن اهدای گل به مزار همسر، مادر و پدر شهید بابایی یاد و خاطره آنها را گرامی داشت.
 
امتیاز دهی