سه‌شنبه 1 مهر 1399   05:07:13
اخبار نیروی هوایی
در راستای برنامه های گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس؛ فرمانده پایگاه شهید فکوری تبریز با جمعی از رزمندگان ارتش در دوران دفاع مقدس دیدار کرد
 امیر سرتیپ دوم خلبان سعید رسولی در راستای برنامه های گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و همزمان با سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد با جمعی از رزمندگان ارتش در دوران دفاع مقدس دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، امیر سرتیپ دوم خلبان سعید رسولی فرمانده پایگاه شهید فکوری تبریز در این دیدار با ابراز خرسندی از دیدار تعدادی از رزمندگان ارتش، تصریح کرد: امنیت امروز کشور مدیون مجاهدت و تلاش بزرگانی است که در دوران دفاع مقدس با تمام وجود در مقابل دشمن بعثی ایستادگی کردند و نگذاشتند یک وجب از خاک این کشور به دست دشمن بیفتد ‌.
وی افزود: تا زمانی که نسل پرافتخار رزمندگان دوران دفاع مقدس در جامعه حضور دارند و درسها و ارزش‌های دفاع مقدس را به نسل های بعدی منتقل می کنند ما شاهد تهاجم دیگری به کشور عزیزمان نخواهیم بود ‌.
او در ادامه گفت: باید ارتباط شاغلین و بازنشستگان بویژه رزمندگان دوران دفاع مقدس گسترده تر شده و از تجارب این عزیزان در رده های مختلف مدیریتی و فرماندهی بهره گیری کنیم.
امیر سرتیپ رسولی همچنین بر اهمیت تکریم پیشکسوتان تاکید کرده و گفت: دوست داشتیم همچون سنوات گذشته طی مراسمی در خدمت مجموعه بزرگ بازنشستگان باشیم ولی متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی برگزاری مراسم به صورت جمعی که در خدمت همه رزمندگان عزیز ارتش در منطقه باشیم مقدور نیست از این رو با دعوت از این عزیزان در تعداد کم اما در طول سال سعی داریم ارتباط خود را با این گنجینه های گرانبها حفظ و تقویت کنیم.
 
 
امتیاز دهی