یکشنبه 6 مهر 1399   01:38:47
اخبار نیروی هوایی
نماینده ولی فقیه در اصفهان در دیدار با فرمانده پایگاه هوایی شهید بابایی عنوان کرد: نیروهای مسلح به مرحله خودکفایی و خود باوری رسیده اند/ نقش آفرینی خلبانان در دفاع مقدس و تامین امنیت فعلی کشور
   آیت الله طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان در دیدار با امیر سرتیپ دوم خلبان فتاح فرمانده پایگاه هوایی شهید بابایی اصفهان با بیان اینکه خلبانان نیروی هوایی ارتش در دوران دفاع مقدس و تامین امنیت فعلی کشور نقش آفرین بوده و هستند گفت: نیروهای مسلح با پیروی و فرمانبرداری از رهبر معظم انقلاب به مرحله خودکفایی و خود باوری رسیده اند.
 به گزارش روابط عمومی نهاجا،   آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان در دیدار با امیر سرتیپ دوم خلبان فتاح و جمعی از کارکنان پایگاه هوایی شهید عباس بابایی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که به مناسبت سالروز برپایی اولین نماز جمعه بعد از انقلاب اسلامی انجام شد با اشاره به نقش نیروهای مسلح در امنیت و پایداری نظام اسلامی گفت: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، برای تربیت خلبان، کاملاً به غرب وابسته بودیم و نیروهای ما در کشورهای غربی آموزش می‌دیدند، حتی برای تعمیر هواپیماها و تجهیزات پایگاه‌های هوایی، وابستگی کاملی به نیروهای خارجی داشتیم.
وی افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ساخت، تعمیر هواپیما و تربیت خلبان به خوبی در کشورمان در حال انجام است. خلبانانی که در دوران دفاع مقدس و امنیت فعلی کشور نقش آفرین بوده و هستند.
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان تصریح کرد: ممکن است این شُبهه وجود داشته باشد که نیروهای مسلح ایران قبل از پیروی انقلاب اسلامی به شاه ملعون احترام می‌گذاشتند و امروز به ولی فقیه احترام می‌گذارند و این دو تفاوتی ندارد و گفته می شود که نیروهای نظامی مجبور به احترام گذاشتن و تبعیت کردن هستند درحالی که این نیروها قبل از انقلاب، به یک شخص احترام می‌گذاشتند اما امروز به مقام ولی فقیه و کسی که سکان رهبری جامعه در دستان اوست و جامعه را به مسیر الهی دعوت و رهنمون می سازند احترام می گذارند.
امام جمعه اصفهان افزود: نیروهای مسلح ایران اسلامی تابع رهبر انقلاب هستند چرا که می‌دانند ایشان خود را خادم امت اسلامی می‌دانند؛ ما به رهبرمان احترام می‌گذاریم چراکه برای خدا کار می‌کند و ما را به راه حق و عزت واقعی راهنمایی می کنند.
 آیت الله طباطبایی نژاد یادآور شد: نیروهای مسلح ما توانسته اند با پیروی از ولایت فقیه و فرمانبرداری از سخنان ایشان خودکفا باشند و به مرحله خودباوری برسند و بدانند که می‌توانند بر روی پای خود بایستند و بازدارندگی و اقتدار را برای میهن خود رقم بزنند.
 نماینده ولی فقیه و امام جمعه  اصفهان گفت: در زمان طاغوت، اجازه نمی‌دادند جوانان در مسیر پیشرفت و خودکفایی قرار بگیرند اما امروز به برکت نظام اسلامی جوانان ما در زمینه های مختلف استعداد خود را شکوفا کرده و به مرحله خودکفایی رسیده اند، امروز شاهد رویش های انقلاب اسلامی هستیم، جوانانی که با فهم کامل و شناخت از دین در جبهه‌های حق علیه باطل حاضر می‌شوند.
وی در پایان عنوان کرد: نیروهای مسلح در وادی‌ سیاسی و حزبها وارد نشدند و تابع مقام معظم رهبری هستند و به حرکت خود در مسیر پیشرفت ادامه می دهند و برای مان افتخار می آفرینند.
 
امتیاز دهی