چهارشنبه 18 تیر 1399   15:12:50
اخبار نیروی هواییبيشتر
برگزاری ویژه برنامه «تولد یک ستاره» در پایگاه شهید فکوری تبریز
ویژه برنامه «تولد یک ستاره» آیین جشن تولد شهید فتح الله نظری به مناسبت سالروز ولادت آن شهید بزرگوار و گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در پایگاه هوایی شهید فکوری تبریز برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی نهاجا، در راستای اجرای برنامه های گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، دهه کرامت و همزمان با سالروز ولادت شهید فتح الله نظری ویژه برنامه «تولد یک ستاره» در جوار بارگاه ملکوتی اش در شهرک منازل سازمانی پایگاه هوایی شهید فکوری تبریز برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین اصغر مجتبایی فر رئیس عقیدتی سیاسی پایگاه شهید فکوری تبریز در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت : زنده نگه داشتن یاد شهدا شهدا یک تکلیف شرعی بر همگان بوده و برای سربلندی و موفقیت اسلام ضرورتی غیر قابل انکار است.

 


رییس عقیدتی سیاسی پایگاه شهید فکوری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید نظری افزود: شهید فتح الله نظری به عنوان شهید گمنام در این پایگاه خاکسپاری و بعدا هویت وی مشخص شد که با بزرگواری و اجازه خانواده ایشان همچنان افتخار میزبانی این شهید والامقام را داریم و این نعمت بزرگ موجب افزایش معنویت در پایگاه شده و تکریم این شهید بزرگوار کمترین کاری است که ما برای شکرگزاری این نعمت بزرگ باید انجام دهیم.
خوانش وصیتنامه و زندگینامه شهید نظری،  بریدن کیک تولد و توزیع آن در بین شرکت‌کنندگان و اجرای مولودی خوانی و مدیحه سرایی توسط مداح اهل بیت ( علیهم السلام) از دیگر بخش‌های مختلف این ویژه برنامه فرهنگی بود .
 
امتیاز دهی