چهارشنبه 18 تیر 1399   14:53:08
اخبار نیروی هواییبيشتر
به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه؛ فرماندهان تیپ حضرت امیر المومنین نهاجا با رییس دادگستری اسلامشهر دیدار کردند
فرماندهان، روءسا و کارکنان تیپ حضرت امیر المومنین (ع) نیروی هوایی ارتش به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه با رییس دادگستری و دادستان شهرستان اسلامشهر دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائيه سرهنگ سیاوش امیری فرمانده پادگان آموزشی تیپ حضرت امیر المومنین (ع) نیروی هوایی ارتش به همراه روءسای عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات و چند تن از کارکنان جمعی این یگان با مسئولین قضایی شهرستان اسلامشهر دیدار کردند.
سرهنگ امیری در این دیدار ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید بهشتی و۷۲ تن از یاران امام راحل(ره) و هفته قوه قضائيه از تلاشهای بی دریغ ضابطین قضائى در شهرستان اسلامشهر تقدیر و از خداوند متعال براى ايشان توفیق روزافزون در برقراری عدالت در شهرستان اسلامشهر را مسئلت کرد.
در ادامه رضا کمیلی مقدم رییس دادگستری اسلامشهر ضمن خوشامدگویی، از زحمات و همراهی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و تیپ حضرت امیر(ع) در مواجهه با بحران شیوع ویروس منحوس کرونا کمال قدردانی و تشکر را داشت.
گفتنی است، کارکنان مرکز آموزش وظیفه حضرت امیر(ع) همچنین با دادستان شهرستان اسلامشهر آقای یونس اسدی مقدم نیز دیدار کردند.
 
امتیاز دهی