چهارشنبه 18 تیر 1399   15:05:15
اخبار نیروی هواییبيشتر
رییس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا در دیدار با فرزندان شهدا نهاجا؛ استکبار جهانی به دنبال تضعیف حجاب فاطمی در جامعه است
حجت الاسلام والمسلمین قاضی در دیدار با فرزندان شهدای نهاجا عنوان کرد: استکبار جهانی به دنبال تضعیف حجاب فاطمی و بنیان خانواده در جامعه است.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد قاضی رییس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا در دیدار صمیمی با جمعی از فرزندان دختر شهدای نهاجا ضمن گرامیداشت ولادت باسعادت حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) و روز دختر اظهار کرد: در احادیث بسیاری به ارزش و اهمیت دختران در فضای خانواده اشاره شده است و بنا بر فرموده رسول اکرم (ص)،البَناتُ هُنَّ المُشفِقاتُ المُجَهَّزاتُ المُبارَكاتُ .
اين دخترانند كه دلسوز و مددكارو بابركتند . دختران دلسوز، مددکار، بابرکت و مونس هایی گران بها هستند  و حضور دختران باعث افزایش نشاط و سرزندگی در فضای خانواده می شود.
رییس اداره عقیدتی سیاسی ضمن اشاره به الگوگیری از حضرت فاطمه معصومه (س) خاطرنشان کرد: آن بانوی بزرگوار به دلیل عصمتی که داشتند از سوی امام رضا (ع) به لقب معصومه خوانده میشدند و چه از نظر دانش و چه از نظر مقامات عرفانی و معنوی سرآمد زمان خود بودند و بهترین الگو و سرمشق برای دختران و بانوان جامعه ما می باشند.
حجت الاسلام قاضی ضمن اشاره به هجمه های دشمنان قسم خورده ایران اسلامی افزود: امروز استکبار جهانی به پرچم داری صهیونیسم بیش از پیش و به خصوص از طریق فضای مسموم مجازی به دنبال تضعیف ارزش هایی مانند حجاب فاطمی، بنیان خانواده و نقش مادر در جامعه است ولی به برکت خون شهدا از تمامی آسیب ها تا به امروز مصون مانده ایم و ان شاالله این مسیر را با قدرت ادامه خواهیم داد.
 
امتیاز دهی