چهارشنبه 18 تیر 1399   15:38:26
اخبار نیروی هواییبيشتر
امیر سرتیپ نصیرزاده در بازدید از دانشگاه شهید ستاری: اهمیت به دانش عملی و مهارت افزایی از اولویتهای دانشگاه شهید ستاری است
فرمانده نیروی هوایی ارتش در بازدید از دانشگاه شهید ستاری گفت: سیاست عملی دانشگاه شهید ستاری بر افزایش مهارت دانشجویان و دانش عملی پایه ریزی شده و این از اولویت‌های این دانشگاه است.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش، با حضور در دانشگاه هوایی شهید ستاری، از مراکز آموزشی، پژوهشی و کارگاه‌های ساخت تجهیزات دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری بازدید کرد و نحوه آموزش دانشجویان این مرکز آموزشی را مورد ارزیابی قرار داد.
امیر سرتیپ نصیرزاده با بیان اینکه این بازدید در راستای مهارت افزایی دانشجویان و اهمیت به دانش عملی انجام شده است گفت: طبق سیاست‌های اعمال شده در امر آموزش و با همکاری اساتید و فرمانده دانشگاه شهید ستاری، سیاست عملی این مرکز آموزشی بر افزایش مهارت دانشجویان که از اولویت های این دانشگاه هست، پایه ریزی شده است و ما اهمیت زیادی برای دانش عملی نسبت به دانش نظری قائل هستیم.
فرمانده نیروی هوایی ارتش در این مراسم ضمن دیدار چهره به چهره با فرماندهان، مسئولان و دانشجویان، از دانشکده های جنگال، پهپاد، هوافضا، برق و کارگاه‌های آموزشی، مهارت‌افزایی بازدید و  نیازمندی‌های موجود را مورد ارزیابی قرار داد.
در این بازدید امیر سرتیپ دوم رودباری فرمانده دانشگاه هوایی و حجت الاسلام والمسلمین بنیادی رئیس عقیدتی سیاسی امیر سرتیپ نصیرزاده  را همراهی کردند.
 
امتیاز دهی