اخبار نیروی هوایی
ابراهیم حاتمی کیا
1397/1/27 دوشنبه ابراهیم حاتمی کیا؛ من شهادت می دهم نیروی هوایی برای ساخت فیلم به وقت شام با دل و جان به میدان آمد

کارگردان فیلم به وقت شام گفت: من شهادت می دهم نیروی هوایی ارتش برای ساخت فیلم"به وقت شام" با دل و جان به میدان آمد و من از آنان تشکر صمیمانه می کنم.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، ابراهیم حاتمی کیا کارگردان فیلم به وقت شام در مراسم آیین اکران این فیلم که با حضور امیر دریادار سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش و حجت الاسلام والمسلمین سید محمد سیدیان معاون تبلیغات و روابط عمومی نیروی هوایی ارتش وجمعی از فرماندهان، کارکنان و خانواده های پایگاه شهید لشکری مهرآباد برگزار شد گفت: من شهادت می دهم نیروی هوایی برای ساخت فیلم"به وقت شام" با دل و جان به میدان آمد و من از آنان تشکر صمیمانه می کنم.
وی افزود: برای تهیه فیلم، نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران زحمات بسیار زیادی متحمل شد و در حین ساخت مدام از خداوند در خواست می کردم که شرمنده کارکنان نهاجا نباشم.
ابراهیم حاتمی کیا گفت: امروز که به اینجا آمده ام، دلم بسیار آرام است، زیرا واکنش های خوبی از فیلم به وقت شام دیدم و خدا را شاکر هستم که امروز من در کنار شما که در ساخت این فیلم نقش داشتید و سهیم هستید، می توانم این فیلم را ببینم.
این کارگردان سینما با بیان اینکه کارکنان نیروی هوایی ارتش با دل و جان ما را در ساخت فیلم "به وقت شام" همکاری و کمک کردند، افزود: من هنوز خودم را وام دار این احساس می دانم و امیدوارم روزی بتوانم پاسخ این محبت را در مورد ارتش و به خصوص نیروی هوایی بدهم و واقعا از صمیم قلب دلم میخواهد این اتفاق بیفتد.
وی فیلم ساختن در مورد خلبانان نیروی هوایی ارتش را کاری سخت و دشوار دانست و بیان داشت: امیدوارم این فیلم مورد رضایت و پسند خلبانان نهاجا قرار بگیرد.
 
ابراهیم حاتمی کیا در پایان از کمک های ارزشمند امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش،امیر سرتیپ شاه صفی فرمانده نیروی هوایی،امیر سرتیپ زنگنه،سازمان عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات ارتش در تهیه و ساخت این فیلم تشکر کرد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ