اخبار نیروی هوایی
امیر کاظمیان
1397/1/25 شنبه امیر سرتیپ دوم کاظمیان؛ شهدا بهترین الگو برای زندگی فرد و شغلی ما هستند

همرزم شهید دوران گفت:شهدا و ایثارگران الگوهای واقعی ما در زندگی فردی و شغلی هستند
به گزارش روابط عمومی نهاجا، امیر سرتیپ دوم بازنشسته کاظمیان همرزم شهید دوران در دفاع مقدس به مناسبت روز ارتش در جمع کارکنان پایگاه هوایی شهید محمد نوژه همدان گفت: شهدا و ایثارگران الگوهای واقعی ما در زندگی فردی و شغلی هستند و با مطالعه زندگی آن ها، درس های لازم را برای سعادت دنیوی و اخروی کسب خواهیم کرد.
وی با اشاره به نقش شهدا در تامین امنیت بیان داشت: شهدای ایران اسلامی با اهدای خون ارزشمندشان آرامش،امنیت و اقتدار را در کشور رقم زدند.
امیر کاظمیان گفت: در8سال دفاع مقدس، رزمندگان اسلام به خلق حماسه های بی بدیلی پرداختند و جان خود را در کف اخلاص گذاشته و از جان، مال و ناموس هم وطنان خود دفاع کردند.
همرزم شهید دوران در ادامه اظهار داشت: اگر شهید دوران به درجه رفیع شهادت نائل شد، از توسل به اهل بیت و خدا بوده و امروز جوانان ما باید ادامه دهنده راه مردان بزرگی همچون شهید عباس دوران باشند.
وی افزود: شهید دوران درعملیات بغداد، جسورانه عمل کرد و با نا امن کردن بغداد، تأسیسات پالایشگاهی «الدوره» مانع از برگزاری نشست سران غیرمتعهدها در این شهر شد و برای همیشه در تاریخ ماندگاراست. 
وی در پایان بیان داشت: ما باید به گونه ای عمل کنیم که اگر شهدا در روز قیامت از ما پرسیدند بعد از ما چه کرده اید؟، شرمنده شهدا نشویم.  
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ