اخبار نیروی هوایی
حجت الاسلام و المسلمین حسن نمازی
1397/1/26 يكشنبه رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح ؛ رعایت اخلاق از ویژگی های پیامبراکرم(ص) است

رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح گفت:رعایت اخلاق و اخلاق مداری از بارزترین ویژگی های رسول الله(ص) است.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، حجت الاسلام و المسلمین حسن نمازی رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح در مراسمی که به مناسبت بعثت پیامبر اکرم(ص) با حضور امیر سرتیپ خلبان حسن شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ارتش و حجت الاسلام و المسلمین سید احمد قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی در مسجد النبی(ص) ستاد نهاجا برگزار شد، گفت: خداوند در قرآن کریم، دین اسلام را دین مودت و مهربانی بیان می کند و در جای جای قرآن یکی از بارزترین نکاتی که به پیامبر سفارش می شود رعایت اخلاق و اخلاق مداری است. 
وی افزود: خداوند تنها به واسطه دو نعمت بر انسان ها منت گذاشته است، که یکی از آنها نعمت هدایت به سوی ایمان و دیگری نعمت ولایت و فرستادن پیامبران و رهبران الهی است.
رئیس عقیدتی سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم(ص) گفت: قرآن کریم کلامی بخشنده است و هرکس در دنیا بیشتر با آن انس داشته باشد در روز قیامت کفه ترازوی اعمال حسنه اش سنگین تر است و سعادت آخرت نصیب وی می شود.
وی در پایان اظهار داشت: محبت پیغمبر خدا و محبت اهل بیت رسول الله(ص) را در دل فرزندان خود بکارید و آن ها را با قرآن مأنوس کنید و در سلام کردن پیشی گیرید که  این خصلت از نشانه های تواضع و سنت پیغمبر(ص) است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ