اخبار نیروی هوایی
امیر سرتیپ مسعود بختیاری
1397/1/22 چهارشنبه باحضور امیر سرتیپ دوم بازنشسته مسعود بختیاری؛ مراسم بزرگداشت شهید صیاد شیرازی در همدان برگزار شد

مراسم گرامیداشت نوزدهمین سالگرد شهادت امیر سپهبد علی صیاد شیرازی با حضور فرماندهان پایگاه شهید نوژه و مسئولین استان در سالن همایش های دانشگاه علوم پزشکی بوعلی همدان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، در ابتدای این مراسم سرهنگ خلبان رضا خدایی جانشین فرمانده پایگاه شکاری شهید نوژه همدان، گفت: امیر سپهبد شهیدعلی صیاد شیرازی فرماندهی شجاع و فردی مومن و با اخلاص بود و آن شهید بزرگوار الگویی مناسب برای فرماندهان و مسئولین است.
در ادامه این مراسم امیر سرتیپ دوم بازنشسته مسعود بختیاری همرزم شهید صیاد شیرازی بیان داشت: اخلاق این شهید بزرگوار در داخل خانواده و جمع همکاران شایسته و ستودنی بود و همیشه به بهترین شکل رفتار می کرد و علاوه بر این ویژگی های معنوی، از ویژگی دانش نظامی بسیار بالایی هم برخوردار بود.
امیر بختیاری گفت: شهدای بزرگی همچون شهیدان صیاد شیرازی، آب شناسان، ستاری، بابایی، اردستانی و... الگوهایی ماندگار هستند که باید جوانان ما با الگو پذیری از این بزرگواران در حفظ و ارتقاء توانمندی های خود کوشا باشند و تمام توان خود را برای سربلندی این مرز و بوم به کار گیرند.
وی افزود: شهید صیاد شیرازی با صلابت و ظاهری مصمم و توانا در همان روزهای آغازین جنگ باعث ایجاد انگیزه در جوانان برای شرکت داوطلبانه در جنگ بود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: آخرین اقدمات شهید صیاد شیرازی جلوگیری از فعالیت های گروهک منافقین بود که با هماهنگ نمودن نیروی زمینی، هوایی و هوانیروز ارتش در اقدامی مقتدرانه آنان را متوقف و نابود کرد.
 
در پایان این مراسم از امیر سرتیپ مسعود بختیاری همرزم شهید صیاد شیرازی تقدیر به عمل آمد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ