اخبار نیروی هوایی
حجت الاسلام والمسلمین سیدیان،
1397/1/18 شنبه حجت الاسلام والمسلمین سیدیان، عفاف و حجاب و برنامه های قرآنی اولویت اول اردوگاه ساحلی نهاجا است.

معاون فرهنگی و روابط عمومی نهاجا در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی این نیرو، برنامه های فرهنگی اردوگاه ساحلی بیشه کلا نیروی هوایی ارتش را تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد سیدیان معاون فرهنگی و روابط عمومی نیروی هوایی ارتش گفت:مجموعه آموزشی تفریحی نجات خدمه نهاجا(اردوگاه بیشه کلا) میزبان کارکنان نیروی هوایی و خانواده های آنان برای سپری کردن تعطیلات و تفریحات سالم و پر نشاط در ایام عید نوروز و تابستان است.
 وی در ادامه افزود: این مجموعه آموزشی و تفریحی، محلی برای آموزش حرفه ای نجات از دریا برای خلبانانی است که از دانشگاه های خود فارغ التحصیل شده اند.
معاون فرهنگی و روابط عمومی نهاجا بیان داشت: در این مجموعه 120 واحد ویلا برای خدمت رسانی به خانواده های نیروی هوایی ارتش، تدارک دیده شده است که ایام نوروز در هر دوره 4 روزه بطور میانگین بیش از 600 میهمان وارد این مجتمع آموزشی تفریحی می شوند.
حجت الاسلام والمسلمین سیدیان گفت: زمان بندی خدمات ارائه شده به میهمانان در این مجموعه بسیار دقیق و برنامه ریزی شده است، آنچنان که از ابتدای ورود خانواده ها به این مجتمع تا لحظات پایانی ورودشان برنامه های ویژه ای برای آنان تدارک دیده شده است.
وی ادامه داد: برابر مصوبه سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در هر دوره، محفل انس با قرآن کریم با دعوت از قاریان مطرح کشوری به همراه تقدیر از نفرات برتر قرآنی، پخش فیلم سینمایی و جنگ شادی و مسابقات محلی برگزار می شود.
 
حجت الاسلام والمسلمین سیدیان با اشاره به این که برنامه فرهنگی مذهبی با سه رویکرد عقلانی گفتمانی، تبلیغی ترویجی و تجلیلی تقدیری برگزار می شود گفت: در راستای برنامه های گفتمانی، به سوالات و شبهات میهمانان، بویژه جوانان با برپایی ایستگاه های پرسش و پاسخ  و با حضور کارشناسان مذهبی پاسخ داده می شود.
 
معاون فرهنگی و روابط عمومی نهاجا گفت: برنامه های تبلیغی و ترویجی نیز با رویکرد معارف قرآن و اهل بیت(ع) در قالب برنامه های جوان پسند ارائه می شود که از نمونه های آن می توان به تصویر کشیدن تصاویر شهداء و نصب آنها در سطح اردوگاه، برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، برگزاری مسابقات کتابخوانی، ویژه برنامه بوی بهار عطر قرآن ، نمایشگاه هفت سین سرخ، نصب بنر حاوی احادیث، انجام مسابقات فرهنگی مذهبی  اعم از خاطره نویسی، شعرخوانی، کتابخوانی و قرائت قرآن کریم اشاره کرد.
 
وی در پایان افزود: برپایی ایستگاه شکوفه های بهشتی شامل مسابقات نقاشی کودکان با موضوعات مختلف دینی و قرآنی، اهدای ماهی قرمز به کودکان و نوجوانان حافظ قرآن، ویژه برنامه قرآن بخوان ماهی جایزه بگیر، برنامه کلید سعادت که در آن حفظ و یادگیری اذان، نماز و سوره های کوچک قرآنی برای فرزندان اجرا می شود و ویژه برنامه دست بوسی مادران با رویکرد احترام به والدین از برنامه های تجلیلی و تقدیری اجرایی در این اردوگاه ساحلی به شمار می رود. 
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ