اخبار نیروی هوایی
ال هاشم راهیان نور
1397/1/11 شنبه نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی: راهیان نور موجب انتقال فرهنگ شهادت و ایثار به نسل جوان می شود

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم، گفت: راهیان نور بهترین وسیله برای انتقال فرهنگ شهادت و ایثار به نسل جوان است.
به گزارش روابط عمومی نهاجا،حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز صبح امروز شنبه و در آخرین روز از حضور خود در مناطق عملیاتی جنوب غرب به منظور بازدید از نمایشگاه هوایی راهیان نور وارد پایگاه چهارم شکاری وحدتی نیروی هوایی شد.
امام جمعه تبریز، ضمن بازدید از قسمتهای مختلف نمایشگاه بزرگ راهیان نور با حضور در جایگاه شهدا به مقام شامخ شهدای نیروی هوایی ادای احترام و با آرمانهای شهدا تجدید میثاق کرد.
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم ، اعلام داشت: نامگذاری سال 1397 به نام "حمایت از کالای ایرانی" از سوی رهبر فرزانه انقلاب تأکیدی بر استفاده از توان و نیروی کار داخلی است و می تواند معضل بیکاری را حل کند.
وی در ادامه گفت: راهیان نور بهترین وسیله برای انتقال فرهنگ شهادت و ایثار به نسل جوان است و بر تأثیر این اردوها بر نسل جوان اشاره و در این باره گفت: ظرفیت فرهنگی راهیان نور می تواند جامعه به ویژه جوانان را در برابر تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمنان مصون نگاه دارد.
 
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ