اخبار نیروی هوایی
سیدیان
1397/1/11 شنبه معاون تبلیغات و روابط عمومی نهاجا: استقبال پرشور خانواده ها از مراسم معنوی اعتکاف

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد سیدیان گفت: همزمان با آغاز ايام البيض مراسم معنوي اعتكاف در سطح يگانهاي نيروي هوايي ارتش در حال برگزاری است.
به گزارش روابط عمومي نهاجا، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد سیدیان معاون تبلیغات و روابط عمومی نیروی هوایی ارتش بیان داشت: همزمان با فرا رسیدن سیزدهم رجب و ايام اعتكاف ، خيل عظيمي از كاركنان و خانواده ها در مساجد پايگاه ها و كوي هاي سازماني نيروي هوايي ارتش مراسم معنوي اعتكاف را با شور و نشاط خاصي برگزار مي كنند.
وی گفت: مراسم معنوي اعتكاف امسال در نيروي هوايي ارتش علیرغم همزمان شدن با تعطیلات نوروز با حضور کارکنان و خانواده های نیروی هوایی در 14 مسجد این نیرو به مدت سه روز در حال برگزاری است و از نكات بارز و جالب توجه مراسم امسال حضور گسترده جوانان است.
وی در ادامه بیان داشت: در اجراي اين مراسم معنوي برنامه هاي مختلف مذهبي ، فرهنگی -اعتقادی متنوعی از جمله سخنرانی مذهبی با حضور روحانیون مطرح کشور، محفل انس با قرآن با حضور قاریان بین المللی و داخلی، حلقه های معرفت و دیگر برنامه های مذهبی برای معتکفین برگزار می شود.
حجت الاسلام و المسلمین سید محمد سیدیان :در پایان از تدابیر رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، و پشتیبانی فرمانده نیروی هوایی ارتش و هیئت رئیسه اداره عقیدتی سیاسی این نیرو در برگزاری  هرچه با شکوه تر این مراسم معنوی تقدیر و تشکر کرد. 


 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ